“İnsana değer verme”nin yanı sıra, değerler listesini “güvenilirlik, girişimcilik ve yenilikçilik, kaliteye odaklanma, müşteri odaklılık, başarma azmi ve çevreye saygı” ile oluşturan Abdi İbrahim, bu değerleri uygulamaya geçirecek insan kaynağını titiz bir süreçten geçirerek oluşturmaktadır.

Abdi İbrahim, ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere deneyimsiz eleman alımları yapmaktadır. Deneyimsiz pozisyonlarda eğitim altyapısı kuvvetli ve öğrenmeye açık adaylar, deneyimli pozisyonlarda ise konusunda tecrübeli ve firmaya katkısı olabilecek adaylar tercih edilmektedir. İşe alınacakları bölümden bağımsız olarak, tüm adayların yapacakları işe göre farklı seviyelerde beklenen, ancak tüm pozisyonlarda aranılan ortak yetkinliklerinin bulunması gerekmektedir.

Yapılandırılmış araçları da içeren işe alım süreçleri ile adaylardan beklenilen yetkinlik ve teknik becerilerin ölçümü titizlikle yapılırken, aday seçme kararları buna göre verilmektedir.

Abdi İbrahim Toplu İşe Alım Programları

Tıbbi Satış Mümessili Yetiştirme Programı

İlaç sektöründe deneyimi bulunmayan, üniversite eğitimini tamamlayarak çalışma hayatına atılmaya hazırlanan ve Tıbbi Satış Mümessilliği mesleğini kendisine kariyer edinmeyi hedefleyen genç adaylar, toplu işe alım sürecinde sınav, mülakat, eğitim ve oryantasyon süreçlerinden geçmektedirler. Bu mesleği profesyonel şekilde yapacak duruma gelenler ise sahadaki çalışma yaşamları boyunca ihtiyaç duyacakları mesleki bilgi ve performans geliştirmeye yönelik eğitimleri almaya devam etmektedirler.

Asistan Ürün Müdürü Yetiştirme Programı

Kariyerine Asistan Ürün Müdürü adayı olarak başlayıp pazarlama alanında parlak bir gelecek hedefleyen genç adaylar, toplu işe alım sürecinde sınav, mülakat, eğitim ile oryantasyonun yanı sıra yaklaşık 1 yıl süren ve sahayı tanımaya yönelik olan Tıbbi Satış Mümessilliği süreçlerinden geçerek Asistan Ürün Müdürlüğü kariyerine başlamaktadırlar.

Bu program, hem başvuran adaylar hem de şirket çalışanları için aynı anda yönetilmek üzere tanımlanmış bir süreç olup, ihtiyaçlar doğrultusunda sürecin dışarıya açılması ile ilgili karar yıl içinde verilmektedir. Asistan Ürün Müdürü adaylarının üniversite mezunu olması ve iyi derecede İngilizce biliyor olmalarının yanı sıra analitik yaklaşım sergileyebilmek, strateji geliştirebilmek, yaratıcılık ve hayal gücünü etkin kullanmak gibi öncelikli yetkinliklere sahip olmaları gerekmektedir.

Abdi İbrahim İlaç Staj Başvurusu ve yayında olan Staj İlanları için buraya tıklayın