İlaç sektörünün en önemli markalarından biri olan Abdi İbrahim,  her yıl yayınladığı ve uzun dönem staj başvurusu topladığı ilanını yayınladı. Abdi İbrahim staj başvurusu yapmak istiyorsanız, sayfamızda detayları görebilirsiniz.

1912 yılından bu yana sektörde hizmet varan ve şu anda alanında Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan Abdi İbrahim, websitesinde yayınladığı çalışma değerleri ve çalışanlara yaptığı yatırımlarla birlikte, birçok kişinin çalışmak istediği kurumların başında geliyor. İlaç sektörünü gözlemlemek ve ileride kariyer yapmak istiyorsanız, Abdi İbrahim bünyesine stajyer olarak katılmanız sizi avantajlı kılacaktır.

Abdi İbrahim Staj Başvurusu 2015

Abdi İbrahim stajyer alımı için başvuru yapmak isteyenlerin, aşağıda koşulları sağlamaları gerekmektedir.

  • Yüksek Lisans eğitimine devam eden
  • Çok iyi derecede İngilizce bilen,
  • Öğrenmeye ve gelişime açık,
  • İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerileri gelişmiş,
  • Enerjisi ve iç motivasyonu yüksek
  • MS Office uygulamalarına hakim
  • Organizasyon ve planlama becerisi yüksek

Stajyer İş Tanımı

Maslak’ta bulunan Genel Müdürlüğümüz Abdi İbrahim Tower ve Esenyurt’ta bulunan Teknik Genel Müdürlüğümüz bünyesindeki departmanlarda minimum  3 ay, maksimum 6 ay haftanın en az 3 günü  görev alabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

Abdi İbrahim Tower / Bölümler: İnsan Kaynakları, Finans, Kurumsal İletişim, Pazarlama, Tedarik Zinciri ve Satınalma, Satış Etkinliği (Sales Force Effectiveness), Ruhsatlandırma (Farmakovijilans ve Klinik Araştırmalar)

Teknik Genel Müdürlük / Bölümler: Kalite Güvence, Kalite Kontrol, Üretim, Operasyonel Satınalma, Operasyonel Mükemmellik ve Projeler,  İnsan Kaynakları

Lokasyon ve bölüm tercihi belirtilmeyen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Abdi İbrahim İlaç staj başvurusu ve staj ilanlarını görmek için hemen buraya tıklayın