Arkas Holding staj başvurusu yapmak istiyorsanız bu sayfamızda tüm gerekli detayları bulabilir ve vereceğimiz link üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Arkas Holding Genel Bilgiler

Arkas, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. Lucien Gabriel Arcas 1944 yılına kadar “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adını verdiği şirketiyle ikinci kuşak olarak baba mesleğini sürdürdü. Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı.
 
1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Arkas Holding’in bugün yurtiçinde 13, yurtdışında 20 ülkede, 38 ofisi (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Fransa, Portekiz, Cezayir, Fas, Mısır, Lübnan, Libya, Irak, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan) bulunuyor. 61 şirketi ile 6.700 kişiye istihdam sağlıyor.

Arkas Staj İlanı

  • Meslek Yüksek Okulları ve Üniversitelerin  Muhasebe – Finans, Dış Ticaret, İşletme, İnsan Kaynakları, Pazarlama vb. bölümlerinde veya Meslek Liselerinin Anadolu ve Teknik kısımlarında eğitimine devam eden,
  • Staj yükümlülüğü bulunan veya haftada en az 3 gün boyunca işe devam edebilecek olan,
  • MS Office programlarını kullanabilen,
  • Takım çalışmasına yatkın.


İş Tanımı

  • Finans – Muhasebe, Dış Ticaret, İnsan Kaynakları bölümünde stajyer statüsünde destek vermesi beklenmektedir.
  • Adayın staja kabul edilmesi için “Staj Zorunluluk Belgesi”nin bulunması ve SGK’sının okul tarafından yapılması şarttır.

Not: Zorunlu staj sürenizi ve staj yapmak istediğiniz bölümü önyazıda belirtmenizi rica ederiz.

Arkas Holding Staj Başvurusu ve yayında olan Staj İlanlarını incelemek için buraya tıklayın