AvivaSA’ya staj başvurusu yapmak istiyorsanız, sayfamızda hem üniversite hem de lise stajyeri 2015 ilanını bulabilir ve vereceğimiz link üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

AvivaSA Hakkında Genel Bilgiler

avivasa-staj-basvurusu

AvivaSA Emeklilik ve Hayat olarak lise ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj imkanı ile gelişimlerine destek veriyor, iş hayatına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlıyoruz.

Lise öğrencileri: Zorunlu lise stajı bulunan okullar ile Nisan – Mayıs ayları içinde irtibata geçilerek, başvurular toplanır. Değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan öğrencilerimiz Eylül-Haziran döneminde stajlarını gerçekleştirir. Lise stajını AvivaSA’da yapmak isteyen öğrencilerimiz Genel Müdürlük binamıza gelerek başvuru formu doldurabilir.

Üniversite öğrencileri: Üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencisi olup mecburi stajını AvivaSA’da yapmak isteyen öğrencilere kontenjanlarımız dahilinde Haziran – Eylül dönemleri arasında staj yapma imkanı sunmaktayız.

Gelen başvurular arasında özgeçmişi uygun olan adaylarla İnsan Kaynakları ekibimiz görüşerek, stajyerlerimizi belirler. Staj süresince başarılı bir performans sergileyen stajyerlerimiz, işe alım sürecinde öncelikli değerlendirilme olanağına sahip olurlar. Adaylarımız özgeçmişlerini kariyer portallarına çıktığımız stajyer ilanlarına başvurarak bizlere ulaştırabilir ya da Genel Müdürlük binamıza gelerek form doldurabilirler.

AvivaSA Staj Başvurusu 2015

Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde kış döneminde görev alabilecek *Lise Stajyerleri* arıyoruz. 

  • Lise son sınıf öğrencisi olan,
  • Kış döneminde Eylül – Haziran aylarında görev alacak
  • Zorunlu staj mecburiyeti olan

Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde yaz döneminde görev alabilecek *Üniversite Stajyerleri* arıyoruz. 

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
  • Yaz döneminde Haziran, Temmuz, Ağustos veya Eylül aylarından birisinde görev alacak
  • Zorunlu staj mecburiyeti olan

AvivaSA Staj Başvurusu ve yayındaki Staj İlanları için hemen buraya tıkla!

staj-basvurusu-2015