1961 yılında kurulan Aygaz, LPG’nin üretimi, temini, stoklanması, dolumu ve LPG’li cihaz üretimi ile satışını kapsayan tüm süreçleri gerçekleştiren Türkiye’de tek LPG şirketidir. LPG sektöründe faaliyet gösteren halka açık ilk şirket olan Aygaz, 81 ilde 3.800’e yakın tüpgaz bayi ve otogaz istasyonuyla hizmet vermektedir.

Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen LPG ürünlerini sunan Aygaz, her gün 100 binin üzerinde eve girmekte ve 1 milyona yakın araç Aygaz Otogaz ile yolculuk yapmaktadır.

Aygaz Staj Olanakları

Aygaz’da lise ve üniversite öğrencilerine sağlanan staj olanakları ile öğrenciler iş hayatına hazırlanarak gelişimlerine destek verilirken, şirketin geleceğinde yer alacak yeni çalışma arkadaşlarıyla tanışmak hedeftir.

Aygaz’da Staj Olanakları Aygaz’da lise ve üniversite öğrencilerine sağlanan staj olanakları ile öğrenciler iş hayatına hazırlanarak gelişimlerine destek verilirken, şirketin geleceğinde yer alacak yeni çalışma arkadaşlarıyla tanışmak hedeftir.

Lise Stajları Lise staj başvuruları ilgili okul müdürlükleri aracılığıyla Mayıs-Haziran-Temmuz ayları içinde alınarak, stajlar okul dönemi olan Eylül-Haziran ayları içinde gerçekleştirilmektedir.

Üniversite Stajları Üniversite staj başvuruları 01 Şubat – 31 Mart 2014 tarihleri arasında internet sitemiz üzerinden alınmakta ve stajlar bölüm taleplerine göre Haziran-Eylül ayları içinde 4-6 hafta olarak gerçekleştirilmektedir.

Başvurular ön seçim kriterleri doğrultusunda değerlendirilerek, ihtiyaç duyulması halinde stajyer adaylarının mülakata tabi tutulmasıyla neticelendirilmektedir. Yaz stajı sürecinde öncelikli olarak 3. Sınıf öğrencileri değerlendirilmektedir.

Ön Seçim Kriterleri;

• Öğrencinin okulu tarafından 5510 sayılı kanunun 5’inci maddesinin (b) bendi gereğince iş kazası ve meslek hastalıkları sigortasının yapılıyor olması

• Öğrencinin öğrenim gördüğü bölümün şirketimizin iş süreçleri ile ilgili olması

• Öğrencinin başarı düzeyi

Bölüm stajyer kontenjanları adaylara Mayıs ayının ilk 2 haftası içerisinde e-posta ile staja kabul edilip edilmedikleri bilgisi verilmektedir.

2014 yaz dönemi için staj başvurularınızı 01 Şubat – 31 Mart 2014 tarihleri arasında aşağıdaki link aracılığıyla yapabilirsiniz.

Aygaz Staj Başvurusu için tıklayın.