BankPozitif’e staj başvurusu yapmak istiyorsanız bu sayfamızda detayları bulabilir ve verdiğimiz link üzerinden staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

BankPozitif staj başvurusu öncesinde bankayı genel olarak tanımanızda da fayda var.

BankPozitif Hakkında

BankPozitif bireylere ve kurumlara yönelik bankacılık hizmetleri sunan Türkiye’de kurulmuş bir bankadır.

BankPozitif, sermaye büyüklüğü ve uluslararası kredi derecesi olarak, mali yapısı açısından Türkiye’deki en güçlü bankalardan biridir. BankPozitif, klasik bankalardan farklı olarak tüketici kredilerini teknolojik kanallar üzerinden sunan, bu konuda Türkiye’de lider ve yenilikçi bir bankadır.

Türkiye’de ilk ve tek olan bu yenilikçi hizmet sayesinde, müşterilerimiz banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, tüm kredi işlemlerini internet üzerinden tamamlayabilirler.

BankPozitif, hedeflediği sektörlerdeki bilgi birikimi, uzman kadrosu ve hizmet odaklı yaklaşımı ile hızlı bir şekilde yüksek kaliteli hizmetler sunarak kurumsal bankacılık alanında kendini farklılaştırmayı hedeflemektedir.

BankPozitif kuruluşundan bugüne ülke ekonomisine 4,5 Milyar Amerikan Doları tutarında kredi ile kaynak sağlayarak, sektörde önemli bir oyuncu olmuştur.

BankPozitif Staj Başvurusu 2015

Staj başvurusu için genel olarak aranan şartlar şu şekildedir:

– Bankacılık Meslek Yüksekokulu ya da üniversitesi öğrencisi,

– Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı,

– Bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen,

– Office programlarını iyi seviyede kullanabilen

Şu anda özellikle daha önce call center’da görev ya da staj yapmış kişilere öncelik verdikleri bir staj ilanı yayında. Ancak linke tıklayarak diğer ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

BankPozitif staj başvurusu ve yayındaki staj ilanlarını incelemek için buraya tıklayın

staj-basvurusu-2015