En büyük ilaç markalarından biri olan Bayer’e staj başvurusu yapmak istiyorsanız, bu yazımızda Bayer 2015 Staj ilanına yönelik bilgileri görebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bayer Staj ve İşe Alım Süreci

“ Bayer : Daha İyi Bir Yaşam İçin Bilim” misyonumuzun günlük hayata aktarılmasını sağlayacak ve Bayer Değerlerini ( LIFE) çalışma prensipleri doğrultusunda yansıtabilecek yeni çalışanları bünyemize katmak Bayer olarak temel amaçlarımızdan biridir.

Bayer İşe Alım sürecimiz, Şirketimize elektronik ortamda ulaştırılan başvuruların değerlendirilmesi ile başlar. Özgeçmiş üzerinden yapılacak ön elemelerin ardından belirlenen yetkinliklere sahip adaylar iş görüşmelerine çağırılırlar. Görüşmeye davet edilen adaylar, yetkinlikleri ve donanımları dışında Bayer Değerler bütününü temsil eden LIFE : Liderlik (Leadership), Dürüstlük (Integrity), Esneklik (Flexibility) ve Verimlilik (Efficiency) değerleri çerçevesinde de değerlendirilir.Aranan pozisyona en uygun adayı belirleyebilmek için İnsan Kaynakları ve ilgili Bölüm Yöneticileri, işe alım sürecinde işbirliği yaparlar. Yetkinlik Bazlı Görüşme Teknikleri kullanılarak adayların bilgi ve becerileri görüşmeler sırasında sorgulanır. Görüşmeler, ihtiyaçlar doğrultusunda farklı ölçme ve değerlendirme araçları ile desteklenir. İşe alım yapılması planlanan pozisyona uygun aday yerleştirildiğinde; diğer adaylara geri bildirim yapılır.

İnternet sitemizde yer alan “Bize Başvurun”başlığı altında niteliklerinize uygun açık bir pozisyona başvurabilir ya da genel başvuruda bulunabilirsiniz. Genel başvuruda bulunduğunuzda özgeçmişiniz otomatik olarak aday havuzumuza alınacaktır ve niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda size bilgi verilecektir.

Bayer Staj Başvurusu

Bayer staj ilanı başvuru süreci için her yılın Şubat ayını beklemek gerekmektedir. Şubat ayı boyunca staj başvurularını toplayan Bayer, sonrasında uygun bulduğu adaylar ile iletişime geçmektedir.

Bayer staj programından üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri yararlanabilmektedir.

Bayer Staj Başvurusu için buraya tıklayın

staj-basvurusu-2015