BOSCH Staj Başvurusu yapmak için ve 2015 Bosch Staj İlanını görmek için bu sayfamızda detayları bulabilir ve vereceğimiz link üzerinden staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bosch Staj Başvurusu 2015

Bosch – Uzun dönemli yaz staj programı –
Kahve yapmak yok, projede çalışmak var!

Matematikte iyisiniz, ofis çalışmasını ve müşterilerle ilgilenmeyi seviyorsunuz; o zaman ticari kadrolarımız arasında size de uygun bir iş olabilir. Teknik becerileriniz var, çeşitli malzemelerle çalışmayı seviyorsunuz, yeni ürünlerin geliştirilmesi üzerinde ya da çeşitli üretim fonksiyonlarında çalışmak istiyorsunuz? O zaman teknik kadrolarımız hakkında daha geniş bilgi edinmelisiniz. Bosch’ta gerçek bir iş deneyimi fırsatı sizi bekliyor. 10 haftalık staj programımızın amacı üniversite öğrencilerine gerçek bir iş deneyimi sunmak. Bu staj bir proje stajı olup, kabul edilen öğrenciler departmanlar tarafından belirlenen projeler üzerinde 10 hafta boyunca çalışırlar. Proje sonuçları staj döneminin sonunda üst yönetime sunulur.

Sağlanan imkanlar:
•Bursa’da 10 hafta boyunca konaklama, servis ve yemek imkanları
•Asgari ücretin brüt değerinin net olarak ödenmesi
•Başarılı stajyerlere yurt dışında staj imkanı

Başvurular:
Başvurular: 15.Şubat  tarihine kadar “Kariyer” linkini tıkladıktan sonra Online Başvuru menüsünün Açık Pozisyonlar bölümündeki ilanlardan “Yaz Okulu” başlıklı ilan doldurularak gerçekleştirilir. Uygun bulunan adaylar ile görüşmeler organize edilecektir.

Bosch Kısa dönemli staj programı

Kısa dönemli yaz staj programına katılan öğrenciler bu sürede görevli bulundukları departmanlarda günlük iş akışına destek olarak süreçler içinde gözlem yapma şansına sahip olurlar. Lisans(Fakülte), ön lisans(MYO) ve teknik lise öğrencilerinden staj yapmaları zorunlu olan öğrenciler bu staj programına başvurabilirler. Başvurular 1 mart – 20 nisan tarihleri arasında “Kariyer” linkini tıkladıktan sonra Online Başvuru menüsünün Açık Pozisyonlar sayfasındaki ilanlardan size uygun olan doldurularak gerçekleştirilir. İlanda belirtilen adrese not ortalamanızı gösteren okul onaylı not belgesini ve staj yapmak zorunda olduğunuzu içeren okul onaylı belgeyide göndermeniz gerekmektedir. Başvuru sonuçları 15 mayısdan sonra firma ilan panomuzda duyurulup posta ile cevaplandırılacaktır.

Bosch Uzun dönem meslek lisesi staj programı

Uzun dönem meslek lisesi staj programına katılan öğrenciler bu sürede görevli bulundukları departmanlarda günlük iş akışına destek olarak süreçler içinde gözlem ve uygulama yapma şansına sahip olurlar. Endüstri Meslek Lisesi, Ticaret Meslek Lisesi ve Çok Programlı Lise vb. okulların 11.sınıfında yapılması gereken stajını, meslek lisesi staj yönergesinde belirltlen koşullara uygun meslek lisesi öğrencileri 10.sınıf sonunda stajyer adayı olarak başvurabilir.  Başvurular 1-30 mayıs tarihleri arasında “Kariyer” linkini tıkladıktan sonra Online Başvuru menüsünün Açık Pozisyonlar sayfasındaki ilanlardan size uygun olan doldurularak gerçekleştirilir. İlanda belirtilen adrese not ortalamanızı gösteren okul onaylı not belgesinide göndermeniz gerekmektedir. Başvuru sonuçları 07 temmuzdan sonra firma ilan panomuzda duyurulup posta ile cevaplandırılacaktır. 

Bosch Staj Başvurusu için tıklayınız.

staj-basvurusu-2015