Bosch her sene yayınladığı Yaz Okulu – Projeli Staj ilanını, 2015 yılı için de yayına aldı. Aşağıda Bosch Yaz Okulu 2015’e katılmak isteyenler, detayları bulabilir ve link üzerinden başvurularını yapabilirler.

Bosch Yaz Okulu 2015

Yaz Okulu’na kimler katılabilir?

bosch-yaz-okulu-2015

Aradığımız özellikler;

– Mühendislik / İİBF / İşletme Fakültesi Lisans 3. ve 4. Sınıf veya Yüksek Lisans öğrencisi olmak

– İyi derecede İngilizce bilgisi

Bosch Bursa’nın üniversite öğrencilerine yönelik Yaz Okulu programı ile Bosch dünyasına adım atacak ve 10 hafta boyunca dahil olacağınız proje ile gerçek bir iş tecrübesi edineceksiniz.

Program bitiminde ise kariyer koçluğu, part-time çalışma veya yurtdışında staj gibi imkanlar ile Bosch’un global dünyasını keşfetmeye devam edeceksiniz.

Bosch Yaz Okulu nedir?

Üniversite öğrencilerine Bosch’u daha yakından tanıma ve projeli staj imkanı sunan bir programdır. Bu program dahilinde, 10 hafta boyunca bir proje gurubu içerisinde ya da bireysel olarak sizlere atanan projelerde yer alacaksınız. Üniversitede öğrendiğiniz teorik bilgileri pratiğe dönüştürme fırsatı bulacak, iş yaşamını ve kurumsal hayatı gözlemleyebileceksiniz. Projelerinizin yanı sıra Mülakat Teknikleri ve Kişisel Farkındalık gibi eğitimlerle kendinizi geliştirecek, bu programa özgü olarak organize edilen sohbet toplantıları ile yöneticilerimizin birbirinden farklı kariyer hikayelerini öğreneceksiniz. Çalışma saatleri dışında kalan zamanda gerçekleşecek Bursa gezileri ve sosyal aktiviteler sayesinde de Bursa’nın ve Yaz Okulu ekibinin bir parçası olmanın keyfini çıkaracaksınız.

*Servis, SGK, Konaklama, Yemek gibi imkanlar şirketimiz tarafından sağlanacaktır.

Bosch Yaz Okulu 2015 başvurusu için buraya tıklayın!

 staj-basvurusu-2015