Boydak Holding staj ilanları ve staj başvurusu – 1957 yılında Kayseri’de temelleri atılan ve Türkiye sınırlarını aşarak dünyaya uzanan Boydak Holding, bugün mobilyadan, tekstile, kimyadan pazarlamaya, demir-çelikten lojistiğe, enerjiden bilişime kadar birçok alandaki faaliyetlerini sektör lideri olarak sürdürüyor. 45 şirkete sahip Boydak Holding, 8 ayrı sektörde faaliyet göstermektedir. Boydak Holding çatısı altında, Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alan İstikbal, Bellona, Mondi, İstikbal  Mutfak & Banyo, Hes Kablo, Boyteks, Form Sünger gibi firmalar bulunuyor.
 
Kurulduğu günden bu güne entegre üretim anlayışı ve yatırım odaklı yaklaşımı ile hizmet verdiği sektörlere katma değer yaratan Boydak Holding, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alıyor. Holding, 14 bine yaklaşan çalışanı, yurt geneline yayılmış 2.000 bayisi ve yatırımlarıyla bölgesel ve sürdürülebilir kalkınma politikasıyla Türkiye ekonomisine ivme kazandırmaya devam ediyor.
 
57 yıldır faaliyet alanlarına yenilerini ekleyerek çalışmalarını sürdüren Holding, Türkiye genelinde her noktaya ulaşan markalarının yanında, 140’ı aşkın ülkeye ihracatı ve yurtdışında açtığı 316  bayisi ile uluslararası platformda birçok ilke imza atarak Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ediyor.
2013 YILI YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJ DUYURUSU 2013 Yılı Yaz Dönemi Zorunlu Staj Programı başvuru süresi sona ermiştir. Yoğun talep ve ilginiz için teşekkür ederiz.
Sonraki staj başvuru sürecimiz adayların seçimi, değerlendirilmesi ve yerleştirilmesi aşamalarından oluşmaktadır.

Değerlendirme sonucu staj yapmaya hak kazanan adaylar BAŞVURU SONUÇLARINI;

03 Mayıs 2013 Saat 14:00 ‘den itibaren internet sitemizden http://boydakkariyer.com T.C. Kimlik Numarası ile sorgulatarak veya kendilerine gönderilecek elektronik posta yoluyla öğrenebileceklerdir.

Kontenjan açığı olması durumunda yedek adaylardan programa katılmaya hak kazananlara 10 Mayıs 2013 Saat 14:00 ‘de Boydak Kariyer web sitesinden duyuru yapılacak veya elektronik posta gönderilecektir.

Ayrıntılı bilgi ve sonuçlar için http://boydakkariyer.com

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

TELEFON : 0 (352) 207 18 00

FAKS : 0 (352) 321 43 45
E-MAİL : insan.kaynaklari@boydak.com (Sorular ve Öneriler için)