Gıda dışı perakende sektörünün en büyük markalarından olan Boyner’e staj başvurusu yapmak isterseniz, bu sayfamızda detayları görebilir ve Boyner Büyük Mağazacılık için staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

Boyner Büyük Mağazacılık Hakkında Genel Bilgiler

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. (“Boyner”) Türkiye’de gıda dışı perakende sektörünün önde gelen gruplarından Boyner Holding’in bir üyesi olarak 1981 yılında faaliyete başladı. İlk Boyner Mağazası, o zamanki adı olan “Çarşı” tabelası altında Bakırköy’de açıldı.

Boyner, sektörün güçlü markalarından YKM’nin %63 oranındaki hissesini 2012 yılında satın almasının ardından, 2013 yılında geri kalan %37’lik hissesini ve marka haklarını da satın alarak YKM Giyim ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve YKM Pazarlama A.Ş.’nin paylarının tamamına sahip oldu. Bu satın alma ile, çok katlı mağazacılık sektöründe marka ve tüketici farklılaştırması oluşturmayı hedefleyen Boyner’in sektördeki konumu iyice güçlendi.

2013 yıl sonu itibarıyla Türkiye’nin 37 ilinde 78 Boyner ve 61 YKM mağazası ile 277.218 m2 satış alanına ulaşan Boyner Büyük Mağazacılık, yıl boyunca 5.200 çalışanı ile yaklaşık 97 milyon ziyaretçiyi ağırladı.

Boyner Staj Başvurusu ve Boyner Staj İlanları 2015

Boyner Genel Müdürlük bünyesinde staj yapmak istiyorsanız, özellikle belirli üniversitelerden mezun olmanız sizi öne çıkartacaktır. Boyner staj ilanlarında özellikle Koç Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi mezunlarının başvuruları önceliklendirilmektedir. Mezun olunan bölüm için öncelik genellikle mühendislik, işletme, iktisat ve ekonomidir.

Bu ilk okul ve bölüm şartlarının yanı sıra iyi düzeyde İngilizce bilmeniz ve stajyer olarak Boyner’de geçireceğiniz sürenin uzun soluklu olması, sizi diğer başvurulardan bir adım öne çıkartacaktır.

Boyner Stajyer Alımı Genel Özellikler

  • Üniversitelerin (Tercihen Koç Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi) Mühendislik veya İşletme/Ekonomi bölümleri öğrencisi,
  • Strateji ve İş Geliştirme konularına ilgili,
  • Hızlı ve doğru analizler yapabilen,
  • Etkili zaman planlaması yapabilen,
  • Farklı ortamlarda ve kişilerle çalışmaya kolayca uyum sağlayabilen,
  • Yazılı ve sözlü olarak ifade yeteneği güçlü,
  • Çok iyi derecede İngilizce bilen ve Power Point ve Excel programlarında ileri düzeyde bilgili
  • Uzun donem staja devam edebilecek

Boyner Staj Başvurusu yapmak ve Boyner Staj İlanlarını incelemek için buraya tıklayınız

staj-basvurusu-2015