BP Türkiye’ye staj başvurusu yapmak ve 2015 yazında stajınızı yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda detayları ve ilanı bulabilir, vereceğimiz link üzerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz.

BP Türkiye Hakkında Genel Bilgiler

bp-staj-basvurusu-2015

Türkiye, BP’nin “Arama ve Üretim” hem de “Rafinaj ve Pazarlama” segmentlerinin birlikte bulunduğu az sayıda özel ülkeden biri. BP Türkiye’de akaryakıt, madeni yağlar, LPG, havacılık gibi faaliyet gösterdiği pek çok iş koluyla temsil ediliyor. Aynı zamanda da global anlamda stratejik olan Bakü Tiflis Ceyhan (BTC) ve Şah Deniz gibi projelerde de işbirliği yapılıyor.

BP Türkiye olarak pek çok ilke imza atarak gerek enerji sektörünün gelişmesine, gerekse Türkiye ekonomisine önemli katkılarımız oldu. İstasyon sayımız büyüyor, bu da istihdam artışı anlamına geliyor.

Bir asırdır akaryakıt dağıtım, pazarlama, rafinaj alanındaki girişimleri ile Türk ekonomisine önemli katkılarda bulunan BP Türkiye, ülkemizde yaklaşık 600’den fazla akaryakıt istasyonu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

BP Staj Başvurusu 2015

Türkiye’de 100 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren BP, 2015 yaz döneminde farklı bölümlerde değerlendirilmek üzere yeni stajyerlerini arıyor.

• Üniversitelerin 3. veya 4. sınıf öğrencisi olmak
• İngilizceyi aktif olarak kullanabilmek
• MS Office programlarına hakim olmak
• Analitik ve yaratıcı düşünme yeteneğine sahip olmak
• Kuvvetli iletişim yeteneğine sahip olmak
• Takım çalışmasına yatkın olmak

Kendinizi geliştirmenize olanak sağlayan uluslararası bir ortamda, aktif iş hayatının içerisinde bulunurken staj yaptığınız bölümün, ihtiyaç olan tüm süreçlerine destek olmak.

NOT: Başvuru yapmak isteyen adayların, staj yapmak istedikleri departmanı belirten bir önyazı ile başvurmaları zorunludur. Eğer talep edilen bölümden stajyer talebi olmaz ise başvuru başka bölümler için değerlendirilecektir.

BP Staj Başvurusu için hemen buraya tıkla!

staj-basvurusu-2015