Bursagaz’a staj başvurusu yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda 2015 için yayınlanan yaz ve kış dönemi staj ilanının detaylarını bulabilir ve vereceğimiz link üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bursagaz Hakkında Genel Bilgiler

Üniversite öğrencileri staj taleplerini Nisan ve Mayıs aylarında İnsan Kaynakları Birimi’ne yapmakta, talepler şirketimizin ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirilerek, uygun bulunan öğrenciler ilgili departmanlarda stajlarını yapabilmektedirler.

Ticaret Meslek Lisesi ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri ise, öğretim yılı sonunda zorunlu staj başvurularını bildirip yeni öğretim yılı başlangıcında okulların açılmasıyla birlikte stajlarına başlayabilmektedirler.

Bursagaz Staj Başvurusu 2015

Şirketimiz bünyesinde idari kısımlarda görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip yaz ve kış dönemi
 ‘MYO – Lise Stajyerleri’  aramaktayız.

  • 2015-2016 eğitim öğretim yılında haftanın 3 günü kurumumuzda staj yapmak üzere Ticaret  Lisesi Büro Yönetimi ve Sekreterlik ve Grafik Tasarım bölümlerinde okuyan
  • 2015 yaz döneminde staj yapmak üzere M.Y.O. ve Meslek Liselerinin Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Grafik Tasarım bölümlerinde okuyan,
  • Yaz döneminde haftanın 5 günü, kış döneminde min. 3 gün staja devam edebilecek,
  • Zorunlu stajı olan (veya SGK’sı üniversitesi tarafından ödenen)
  • İletişimi kuvvetli, güleryüzlü, takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye istekli, 
İş tanımı:

Staj süresince ilgili birimin iş süreçlerine destek olmak.

Başvuru yapan öğrencilerin ön yazılarında hangi birim için başvuru yaptıklarını ve hangi tarihler arasında staj yapmak istediklerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

Bursagaz staj başvurusu ve staj ilanları için hemen buraya tıklayın!

staj-basvurusu-2015