Çimsa’ya staj başvurusu yapmak istiyorsanız, 2015 için yayınlanan staj ilanının detaylarını sayfamızda bulabilir ve vereceğimiz link üzerinden staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

Çimsa Hakkında Genel Bilgiler

Türk Çimento sanayisinin önde gelen kuruluşları arasında yer alan Çimsa, 1972 yılında kurulmuştur. Çimsa bugün, Mersin, Eskişehir, Kayseri, Niğde ve Afyonkarahisar’da bulunan 5 entegre fabrikası, Ankara’da bulunan bir öğütme tesisi, Marmara terminali ve Malatya Çimento Paketleme tesisiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Beyaz çimento alanında dünyanın ilk üç markasından biri olan Çimsa, Hamburg (Almanya), Trieste (İtalya), Sevilla ve Alicante (İspanya), Gazimagusa (KKTC), Köstence (Romanya) ve Novorossiysk’de (Rusya) bulunan terminalleriyle uluslararası bir çimento üreticisidir.

Çimsa, pazar odaklı yaklaşımı ve geniş dağıtım ağıyla müşterilerinin ürün ve hizmet ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında karşılamaktadır. Paydaşlarının güvenilir bir iş ortağı olarak, gelecek nesillere uzanacak yaşam alanları ve altyapıları için gerekli malzemeleri sağlamaktadır.

Çimsa, gri çimentonun yanı sıra ürettiği beyaz çimento ve kalsiyum alüminat çimentosu gibi özel ürünlerle de inovasyon konusunda Türk çimento ve yapı malzemeleri sektörüne öncülük etmektedir.

Çimsa Staj Başvurusu

Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinde öğrenci olan
Staj zorunluluğu olan (Sigortaları okul tarafından karşılanan)
Öğrenmeye açık, ekip çalışması ve işbirliğine yatkın ve sonuç odaklı

İş Tanımı:
Çimento üretim süreçlerinin adımlarını öğrenmek
İSG kurallarını öğrenmek

Çimsa staj başvurusu ve yayındaki staj ilanları için buraya tıklayın

staj-basvurusu-2015