Coca Cola 2015 – 2016 dönemi için staj başvurusu yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda Coca Cola’nın 2 farklı staj programı için detayları bulabilirsiniz. Coca Cola staj başvurusu için son tarih 30 Nisan 2015.

Coca Cola Career Express 365 – Uzun Dönem Staj Programı

Career Express 365, Coca Cola’nın 1 yıl boyunca süren staj programıdır. Staj Haziran ayında başlar ve 1 yıl süresince devam eder. Başvuru yapmak için üniversitelerin 3.sınıfını tamamlamış olma şartı bulunmaktadır. Career Express staj programının sonunda başarılı olan kişiler, başka bir ülkede 6 haftalık farklı bir proje için de görevlendirilmektedirler. 

Career Express 365 Staj Başvurusu Şartları

– Üniversitelerin 3.sınıfını tamamlamış olmak,

– 1 yıl boyunca staj yapabilecek olmak,

– Yaz aylarında tam zamanlı, okul döneminde haftanın en az 2,5-3 günü çalışabiliyor olmak,

– İyi düzeyde İngilizce biliyor olmak.

Coca Cola Career Express ZIP – Kısa Dönem Staj Programı

Career Express ZIP, üniversitelerin 3.sınıfında öğrenim gören öğrencilerin katıldığı, Coca Cola’nın 1 aylık staj programıdır. Staj dönemi yazın Temmuz ayında bir ay olarak planlanmaktadır. Bu staj programına özellikle yurt dışı ve İstanbul dışında okuyan öğrenciler tercih edilmektedir. Bunun sebebi İstanbul’da ikamet edemeyen ve dolayısı ile uzun dönem staj yapamayacak kişilere fırsat sunulmasıdır.

Coca Cola staj başvurusu için Coca Cola’nın global web sitesi üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Unutmayın, 2015 için son staj başvurusu tarihi 30 Nisan 2015

staj-basvurusu-2015