Coca Cola Career Express ZIP- Kısa Dönem Staj Başvurusu

Mülakat sürecini başarı ile tamamlayan 18 öğrencinin, İstanbul’daki ofisimizde farklı projelerde yer alarak gerçek bir Coca-Cola’lı olmayı öğrenebileceği, staj sonunda projelerini yönetim ekibi ve birim yöneticilerine sunabileceği, performansının değerlendirileceği ve tüm süreç hakkında geri bildirim alabileceği bir staj programına dahil olurlar. Bu staj programı ile, Coca-Cola dünyasının havasını soluyarak iş yapış şeklimiz hakkında daha detaylı bilgi edinme fırsatına sahip olurlar. Kısa dönem staj programımız Temmuz ayı boyunca 4 haftalık bir zaman dilimini kapsamaktadır. Stajyerlerimiz program boyunca şirket oryantasyonu, saha ve fabrika ziyareti, farklı sınıf içi eğitimlerin yanı sıra seminerlere katılarak gelişimlerini zenginleştirirler. Kısa dönem staj başvurusu yapabilmenin temel şartları, lisans 2 veya 3. sınıf öğrencisi olmak, 4 haftalık zaman diliminde İstanbul’da bulunabilmek ve yetkinlik bazlı mülakat aşamalarımızı başarıyla tamamlayabilmektir. Kısa dönem staj programı çerçevesinde değerlendirilebilmek için, özgeçmişinizi “Staj başvuruları” pozisyonumuza göndermeniz gerekmektedir

Career Express 365- Part Time/Uzun Dönem Staj Programı

Coca-Cola Türkiye stajyer alımlarını bölümlerdeki gereksinimler çerçevesinde planlanmakta olup, bölümlerin taleplerine ve gereksinimlere göre kontenjan belirlenmektedir. Her yıl yaklaşık 60 öğrenci İstanbul’daki ofisimizde farklı iş birimlerinde Coca-Cola dünyasının havasını soluyarak, iş yapış şeklimiz hakkında daha detaylı bilgi edinme fırsatına sahip olabilmektedir. Uzun dönem staj programımız 1 yıllık bir süreci kapsamaktadır. Stajyerlerimiz program boyunca şirket oryantasyonu, saha ve fabrika ziyareti, farklı sınıf içi eğitimlerin yanı sıra seminerlere katılarak gelişimlerini zenginleştirirler.

Uzun dönem staj başvurusu yapabilmenin temel şartları, lisans 3. sınıfını bitirmiş veya master öğrencisi olmak, tercihen daha önce staj deneyiminin bulunması ve yaz döneminde hafta içi her gün, kış döneminde ise haftanın en az 3 iş günü çalışabilmektir.

Uzun dönem staj programı çerçevesinde değerlendirilebilmek için, özgeçmişinizi “Staj başvuruları” pozisyonumuza göndermeniz gerekmektedir.

Coca Cola Staj Başvurusu için tıklayın.