Daikin’a staj başvurusu yapmak ve 2015 yılı içerisinde stajınızı yapmak istiyorsanız,  Daikin’ın “İlk İş Yerim, Staj Yerim” adlı programına başvuru yapabilirsiniz.

Daikin Hakkında Genel Bilgiler

1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla Türkiye’de faaliyetini sürdüren Daikin, Temmuz 2011’de Türkiye iklimlendirme sektörünün en önemli oyuncularından Airfel’in %100 hissesini satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir oyuncusu olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir.

Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun son teknolojiyle üretilmiş ürünleri bulunmaktadır. Daikin Türkiye’nin Hendek’te bulunan 100.000 m üzerine 42.000 m² kapalı alana kurulu üretim tesislerinde Airfel markasının yanı sıra, Daikin markalı ürünlerinin üretimine de başlanmıştır.

Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye altı bölge müdürlüğü (Adana, Ankara, Antalya, Gaziantep, İzmir, Trabzon), 170 bayi, 500 satış noktası ve 501 yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir coğrafyasına hizmet verebilmektedir.

Daikin Staj İlanı 2015

“İLK İŞ YERİM, STAJ YERİM” PROGRAMI

daikin-staj-basvurusu

İş hayatına sağlam bir giriş yapmak için Dünyanın Klima Uzmanı Daikin’in, “İlk İş Yerim, Staj Yerim” programına dahil olmaya hazır mısın?

Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden birinde eğitimine devam ediyorsan,
Staj zorunluluğun varsa ya da zorunlu staj sigortan okulun tarafından karşılanıyorsa,
MS Office programlarını etkin kullanabiliyorsan,
İletişiminin güçlü olduğuna inanıyorsan ve enerjik bir ruha sahipsen,
Gelişime ve öğrenmeye açık, takım çalışmasına yatkınsan,

‘İlk İş Yerim, Staj Yerim’ programına başvuruda bulunabilirsin.

Gerçek bir staj deneyimi yaşayacağın, heyecan verici bu programa seni de bekliyoruz.

Daikin Staj Başvurusu ve Staj İlanları için buraya tıklayın!

staj-basvurusu-2015