Orka Holding’in markaları Damat Tween için staj başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıda ilgili bilgileri bulabilir ve başvurunuzu vereceğimiz link üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Damat Tween Hakkında Genel Bilgiler

Orka A.Ş, 1986 yılında DAMAT markasıyla erkek hazır giyim sektörüne adım attığı günden bugüne, %100 Türk sermayesi ile kendi markalarını yaratmış, modayı bir yaşam biçimine dönüştürerek erkek modasının merkezi konumuna yerleşmiş, 2012 yılında hayata geçirdiği yabancı ortaklık anlaşmasıyla da global holding yapısına kavuşmuş bir kuruluştur.

Orka Holding, kaliteli kumaşları ve şık tasarımlarıyla modern bir stil yaratan, “tüketicinin en sevdiği erkek giyim markası “ olarak tescillenen DAMAT markasının ardından,  özgün tasarımlarıyla beğeni toplayan TWEEN’i  erkek giyim sektörüne kazandırdı. Orka Holding’in üçüncü markası D’S DAMAT ise,  her beden ve her bütçeye uygun koleksiyon anlayışı ve yaygın mağaza ağıyla erkek hazır giyim pazarının lider konumundaki en önemli oyuncularından biri olarak işaret ediliyor.

Orka Holding; erkek modasına getirdiği yeniliklerle adlarından söz ettiren markalarıyla Türkiye’de ve dünyada 200’den fazla noktada Türk moda sektöründe öncü olmaya devam ediyor. 

Damat Tween Staj Başvurusu 2015 – 2016 Dönemi

Genel Nitelikler
  • Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 3. veya 4. sınıf öğrencisi olan
  • Çok iyi derecede MS Ofis programlarını kullanabilen
  • Sabırlı, dikkatli, titiz ve öğrenmeye açık
  • Takım çalışmasına yatkın, disiplinli
  • İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli
  • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek
  • Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
  • Haftanın en az 3 günü staj yapabilecek bayan adaylar.
Stajyer İş Tanımı
ORKA Holding’in merkez ofis İnsan Kaynakları, CRM  ve Muhasebe Departmanları için yukarıdaki niteliklere sahip “Stajyer” aranmaktadır.
Şehir/Ülke: İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.)
İlan Tarihi: 28.08.2015
Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)
Damat Tween staj başvurusu yapmak için hemen buraya tıkla!
staj-basvurusu-2015