Doğuş Otomotiv’e staj başvurusu yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda detayları bulabilir ve vereceğimiz link üzerinden Doğuş Otomotiv’in yayında olan stajyer ilanlarını görebilirsiniz.

Doğuş Otomotiv Hakkında Genel Bilgilendirme

Doğuş Otomotiv; finansal hizmetler, otomotiv, inşaat, medya, turizm ve servis, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu’nun bir üye­sidir.

2014 yılında 20’nci kuruluş yılını kutlayan Doğuş Otomotiv, Türkiye’nin lider oto­motiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerinden biridir.

İş planlarını “beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet” vizyonuyla oluşturan Doğuş Otomotiv, kurumsal stratejisini “otomotiv değer zincirinin her alanında var olma” hedefi üzerine inşa etmektedir. Doğuş Otomotiv, sektöründe Türkiye’nin en ge­niş marka ve hizmet ağına sahip şirketidir.

Binek araç, hafif ticari araç, ağır vasıta, endüstriyel ve deniz motorları, soğutma sistemleri alanlarında, her biri kendi sektörünün lideri konumundaki 14 uluslara­rası markanın temsilcisi olan Doğuş Otomotiv, bireysel ve kurumsal müşterileri­ne Volkswagen Binek Araç, Audi, SEAT, Škoda, Bentley, Lamborghini, Bugatti, Porsche, Volkswagen Ticari Araç, Scania, Krone ve Meiller markalarından ve bu markaların 80’i aşkın modelinden oluşan geniş bir ürün portföyü sunmak­tadır. Şirket ayrıca, endüstriyel ve deniz motorları pazarında Scania Engines markasıyla ve soğutma sistemleri pazarında Thermo King markasıyla rekabet etmektedir.

Doğuş Otomotiv Staj Başvurusu

Doğuş Otomotiv staj başvurusu yapacak kişilerde aşağıdaki genel özellikleri mutlaka aramaktadır. 

– Üniversitelerin son sınıfında öğrenim gören ya da yeni mezun,

– İyi düzeyde ingilizce bilen, 

– MS Office programlarını iyi seviyede kullanan.

Şirket gerek duyduğu alanlar için farklı zamanlarda staj ilanlarını yayınlamaktadır.

Doğuş Otomotiv Staj Başvurusu ve yayında olan Staj İlanlarını incelemek için buraya tıklayın