Dominos Pizza’ya staj başvurusu yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda detayları görebilir ve vereceğimiz link üzerinden staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

Dominos Pizza İnsan Kaynakları Hakkında

Domino’s Pizza olarak dünyada 140.000 çalışanımız, Türkiye’de ise bugün itibariyle 380 şubemiz ve 4500’den fazla çalışanımız bulunmaktadır. Hizmet verdiğimiz il sayısını ve mevcut hizmet verdiğimiz illerdeki şube sayılarını artırmayı hedeflediğimizden, hem işe alımlarımızı hem de kariyer hareketlerimizi doğrudan artıracağımız için, işe alım araç ve yöntemlerine hem de kariyer fırsatlarına çok önem veriyoruz.

Hizmet sektöründe başarının sırrının zamanında, kaliteli ve güler yüzlü servis verebilmekten geçtiğini biliyoruz. Bunun için telefonla sipariş alan kişiden, kapıya pizza servis eden takım arkadaşlarımıza kadar herkesi dinleyen, güler yüzlü, hızlı, dinamik, çözüm odaklı kişiler olmasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda, bir Domino’s çalışanımızın, müşteri odaklı olmasına, başarı ve sonuç odaklı olmasına, öğrenmeye ve gelişmeye açık olmasına da önem vermekteyiz.

Dominos Pizza Staj Başvurusu 2015

dominos-staj-basvurusu

Dominos Pizza Staj Başvurusu için buraya tıklayın!

staj-basvurusu-2015