Eczacıbaşı’na staj başvurusu yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda gerekli bilgileri görebilir ve vereceğimiz link üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, sağlık, tüketim ürünleri alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

Eczacıbaşı Topluluğu Staj Programı – Kariyer Test Sürüşü

Kariyer Test Sürüşü, üniversitelerin lisans üçüncü sınıf ve yüksek lisans birinci sınıf öğrencilerine yönelik geliştirilen, uzun süreli ve kapsamlı bir staj programıdır. Alışılmışın dışında yöntemlerle öğrencilerin ilgisini çeken bu program, gelecek vadeden öğrencilere işe alım odaklı çeşitli imkanlar sunmaktadır. Program, kariyer yolculuğuna hazırlanan öğrencilere “test sürüşü” imkanı tanıyor da denilebilir. Programda “pilot” olarak nitelendirilen stajyerler, en az iki ay olmak şartıyla staj süresince mentorlarının yönlendiriciliğinde projeler üzerinde çalışmaktadır. Böylece Eczacıbaşı kültürünü, iş anlayışını, süreçlerini tanıma fırsatı bulmaktadır.

Eczacıbaşı Grubu’nda işe alım süreçleri Yeni Mezun, Deneyimli ve Stajyer olarak 3’e ayrılmaktadır ve staj programı kapsamında şirket bünyesine katılan kişilere oldukça önem verilmektedir.

Eczacıbaşı Staj Başvurusu ve yayında olan Staj İlanlarını incelemek için buraya tıklayın

staj-basvurusu-2015