Efes Pilsen markasına staj başvurusu yapmak ve bu büyük kurumda stajınızı yapmak istiyorsanız, bu yazımızda konuyla ilgili detayları görebilir ve vereceğimiz link üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Efes Pilsen Staj ve Personel Alımı Genel Bilgiler

Öncelikle bilmeniz gerekir ki Efes Pilsen Anadolu Grubu’nun markalarından bir tanesidir. Bu sebeple tüm personel alımı ve staj programları da Anadolu Grubu merkez İnsan Kaynakları tarafından yürütülmektedir.

Grubun staj ilanları da kendi web sitelerinde yayınlanmaktadır. Şu anda bu site üzerinde yer alan mesajı aşağıda görebilirsiniz.

Efes Pilsen Staj Başvurusu

Değerli stajyer adayımız ,
Anadolu Grubu’ndaki kariyer yolculuğunuzun ilk adımını atmak üzere staj başvurusunda bulunabilmek için aşağıdaki koşulları sağlamanız gerekmektedir ;

* Zorunlu staj yapıyor olmak

* Lisans öğrencileri için en az 3. sınıf öğrencisi olmak 

* Meslek Lisesi öğrencileri için zorunlu staj yapıyor olmak.

Bu koşullar için uygun durumda iseniz , aşağıdaki formdan sisteme giriş yaparak en az bir adet özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir.

Özgeçmişinizi oluştururken veya varolan özgeçmişinizi güncellerken Tercihler menüsü altında Çalışma Şekli tercihi alanından ” Staj ” opsiyonunu seçmeyi unutmayınız.

Sisteme üye değilseniz , hemen üye ol linkinden üyelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Anadolu Grubu ‘na uzanan bu kariyer yolculuğunuzda başarılar dileriz.

Anadolu Grubu İnsan Kaynakları ve Endüstriyel İlişkiler Koordinatörlüğü

Efes Pilsen Staj Başvurusu