Enerjisa’ya staj başvurusu yapmak ve 2015 yılı içerisinde stajınızı yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda staj ilanının detaylarını bulabilir ve vereceğimiz link üzerinden staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

EnerjiSA Hakkında

Enerjisa 1996 yılında Sabancı şirketlerinin elektrik gereksinimlerini karşılamak üzere bir otoprodüktör şirketi olarak kurulmuştur. Elektrik zincirinin tüm aşamalarında değer yaratmayı hedefleyen entegre yapısı, müşteri ve pazar odaklı iş modelleri, verimliliği ve teknolojiyi esas alan üretim ve dağıtım yatırımları, rekabetçi stratejileri ile Türkiye’nin büyüyen elektrik piyasasının lider oyuncularından birisi durumuna gelmiştir.

Nisan 2013 itibariyle, dünyanın en büyük özel elektrik ve doğal gaz şirketlerinden biri olan E.ON’un Enerjisa’ya %50 ortaklık süreci tamamlanmıştır.

EnerjiSA Staj Başvurusu 2015

Enerjisa olarak çalışanlarımızı; iş planlarımız doğrultusunda şirket değerlerini ve işin gerektirdiği yetkinlikleri karşılayacak, yüksek motivasyon ve performansları ile katkı sağlayacak, şirketlerimizi geleceğe taşıyacak potansiyele sahip adaylar arasından seçmeye özen gösteriyoruz.

Enerjisa Perakende Satış A.Ş olarak; şirketimiz bünyesinde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip ‘Üniversite Stajyerleri’  arıyoruz.

  • Üniversite / MYO öğrencisi olan,
  • Tercihen haftanın 5 günü staja devam edebilen, (min. 3 gün)
  • Zorunlu stajı olan (veya SGK’sı üniversitesi tarafından ödenen)
  • Tercihen İngilizce bilen,
  • İletişimi kuvvetli, güleryüzlü, takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye istekli,
  • MS office uygulamalarına hakim.

İş Tanımı
Staj süresince ilgili departmanın iş süreçlerine destek olunması.

Başvuru yapan öğrencilerimizin ön yazılarında hangi departman için başvuru yaptıklarını belirtmelerini rica ederiz.

EnerjiSA Staj Başvurusu için buraya tıklayın!

staj-basvurusu-2015