Garanti Bankası’na staj başvurusu yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda Garanti’li Adımlar Staj Programı’nın detaylarını bulabilir ve vereceğimiz link üzerinden staj başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Staj Programı

garanti-emeklilik-staj-basvurusu

Bankacılık sektörü ile ilgili bilmek istediklerinin yanı sıra Garanti Bankası’nda çalışmanın farklı yönlerini gözlemleyebileceğin, toplantılara katılacağın, projelerde aktif rol alacağın gelişimine odaklanan bir staj programı hazırladık.

Genel Müdürlük birimlerimizde ve Şubelerimizde çalışma hayatını uygulamalı olarak gözlemleyeceğin bu staj, aynı zamanda mesleki ve kişisel gelişimin için de önemli olacak. Bu süre boyunca, online koçluk alabilecek, sana özel olarak açılan online eğitimlerden yararlanabileceksin. Böylece güçlü yönlerinin farkına varacak, gelişime açık yönlerini de güçlendirme şansı bulacaksın.

Garanti Emeklilik Staj Başvurusu 2015 – Garanti’li Adımlar

  • Üniversitelerin tercihen idari bilimler ya da mühendislik fakültelerinin 4. sınıflarında öğrenciyseniz,
  • Çok iyi derecede İngilizce biliyorsanız,
Üniversite öğrencilerine yönelik olarak gerçekleştireceğimiz Garanti’li Adımlar staj programı ile, bu programa katılmaya hak kazanan öğrencilerin kariyer adımlarını  doğru atmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz.
 
3 hafta sürecek program , “Öğreniyorum- Gözlemliyorum ve Deneyimliyorum” modüllerinden oluşmaktadır. Modüllerin her biri farklı eğitim ve deneyim olanakları sunacak şekilde tasarlanmıştır.
 
Öğreniyorum; Oryantasyon Eğitimleri, Teknik Eğitimler, Kişisel Gelişim Eğitimleri

Gözlemliyorum; Üst Yönetimle Deneyim Paylaşımı, İş Başı Günleri,  Birim Oryantasyonları

Deneyimliyorum; Proje Çalışmaları, Envanter Uygulamaları
 
Bir stajdan daha fazlası için, erteleme, haydi şimdi başvur…

Garanti Emeklilik
İnsan Kaynakları

Garanti Staj Başvurusu için hemen buraya tıkla!

staj-basvurusu-2015