Glaxo Smith Kline şirketine staj başvurusu yapmak istiyorsanız, 2015 için yayınlanan staj ilanını bu sayfamızda görebilir ve vereceğimiz link üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. GSK staj başvurusu için son tarih Temmuz 2015.

GSK İşe Alım / Seçme ve Yerleştirme
GSK’da işe alım, şirketin kurum kültürüne uygun, sürekli gelişim ilkesine inanan, vizyonu kurumun hedefleriyle örtüşen kişilerin açık pozisyonlarda değerlendirilmesi amacıyla, ihtiyaç durumunda yapılır.

İşe alım sürecinde başvurular internet aracılığı ile toplanır. Başvurular yine aynı yolla cevaplandırılır. İK tarafından yapılan ilk değerlendirme sonucunda uygun adaylar belirleniyor ve başvuru sahibi görüşmeye davet edilir.

Söz konusu pozisyonun gerekliliklerine göre kişiye işe uygunluk, genel yetenek ve İngilizce yeterlilik testleri uygulanır. İnsan Kaynakları Bölümü ve ilgili bölümün yöneticileri tarafından sürüdürülen, yetkinlik tabanlı mülakatlarda başarılı olan aday için süreç, İK teklifi ve giriş işlemlerinin tamamlanması ile sona erer.

Örnek Süreç: Stajyer İşe Alımı
Nisan-Mayıs aylarında gerçekleşen üniversite aktiviteleri boyunca, www.kariyer.net aracılığı ile stajyer başvuruları toplanır. Mayıs ayının son iki haftasında, uygun olabilecek adaylar belirlenir. İşe uygunluk değerlendirmelerinin ardından İK, stajyer seçme ve yerleştirme sürecini tamamlar. Stajyerlik pozisyonu için uygun bulunan adaylar, Haziran ve Ekim ayları arasında en az üç hafta GlaxoSmithKline’da stajyer olarak görev yaparlar.

gsk-staj-basvurusu

GlaxoSmithKline Staj Başvurusu için hemen buraya tıkla!

staj-basvurusu-2015