Glaxosmithkline’a staj başvurusu yapmak ve 2016 yılı içerisinde stajınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, sayfamızda staj ilanının detaylarını bulabilir ve vereceğimiz link üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

GlaxoSmithKline Türkiye Hakkında Genel Bilgiler

GlaxoSmithKline (GSK), yenilikçi ilaç ve aşıları geliştirerek insanlığın hizmetine sunan ve böylece yaşam kalitesinin yükselmesine katkıda bulunan dünya lideri bir araştırmacı ilaç şirketidir. GSK bugün en önemli sağlık alanlarında yenilikçi, etkin ilaç ve tedaviler üretmektedir. Bu alanlar arasında astım, enfeksiyon, akıl sağlığı, diyabet, kalp damar ve sindirim hastalıkları yer almakta ayrıca şirket kansere karşı yeni tedaviler geliştirmeye özel bir önem vermektedir. GSK, toplum sağlığını korumak ve geliştirmek açısından büyük öneme sahip olan aşılar konusunda da liderdir ve zengin bir portföye sahiptir.

GlaxoSmithKline Staj Başvurusu ve Staj İlanı 2016

GSK Grow adı altında yayınlanan staj ve part time çalışma sağlayan programın içeriği, 21 Eylül 2015 tarihinde yayınlandı. Ek bir süre tanınmaz ise, başvuru için son tarih 9 Ekim Cuma 2015 tarihi olacak.

GSK Grow programına başvuru yapabilmek için,

  • Haftanın en az 3 günü işe gidebilecek olman,
  • İyi düzeyde İngilizce biliyor olman,
  • Son sınıf ya da 12 ay içerisinde mezun olabilecek olman,

mutlaka gerekmektedir.

glaxosmithkline-staj-basvurusu-2016
GlaxoSmithKline Staj Başvurusu 2016

GlaxoSmithKline Staj Başvurusu için hemen buraya tıkla!

staj-basvurusu-2015