Havelsan staj başvurusu yapmak ve 2015 yılında Havelsan bünyesinde staj yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda gereken bilgileri bulabilir ve staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

Staj başvurusu öncesi Havelsan’ın stajyer ve personel işe alım sürecine bir göz atalım.

Havelsan Stajyer ve Personel Alım Süreci

– HAVELSAN internet sitesinde daha önce kullanıcı adı ve şifre ile bir özgeçmiş doldurmuş iseniz veya kariyer.nete üye iseniz kariyer.net için kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile mevcut olan açık pozisyonlara “Açık Pozisyonlar” linkinden ulaşabilirsiniz. Açık pozisyonlardan hangisi ile ilgileniyorsanız o pozisyona tıkladığınızda karşınıza o pozisyon ile ilgili bilgiler çıkacaktır. İlgili pozisyona başvuru yapmak için en altta sağ tarafta yer alan “Online Başvuru” butonuna basınız. Karşınıza çıkan ekranda sistemdeki mevcut özgeçmişlerinizden göndermek istediğiniz özgeçmişi seçip “Devam” butonuna bastığınızda o ilana başvurunuzu tamamlamış olacaksınız.

– Eğer kariyer.net’e üye değilseniz veya sitemizde kayıtlı bir özgeçmişiniz yok ise Başvurularım veya Özgeçmişim bölümüne girip aşağıda yer alan “Üye olmak için buraya tıklayın” linkine girin. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi belirledikten sonra karşınıza çıkan ekranda özgeçmiş bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Eğer yanlış bir giriş yaparsanız sistem sizi uyaracak ve girdiğiniz bilgiyi düzeltmenizi isteyecektir. Özgeçmişinizi tamamen doldurduktan sonra “Açık Pozisyonlar” menüsünden başvurmak istediğiniz pozisyonu bulabilirsiniz. İlgili pozisyona başvuru yapmak için en altta sağ tarafta yer alan “Online Başvuru” butonuna basınız. Karşınıza çıkan ekranda sistemdeki mevcut özgeçmişlerinizden göndermek istediğiniz özgeçmişi seçip “Devam” butonuna bastığınızda o ilana başvurunuzu tamamlamış olacaksınız.

Havelsan Staj Başvurusu 2015

Şirketimiz, Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin Bilgisayar, Elektrik / Elektronik, Endüstri ve Makina Mühendisliği bölümlerinde okuyan öğrencilerine staj imkanı tanıyarak mesleki gelişimlerine destek vermeyi hedeflemektedir. Staj Kontenjanları şirketimizin stajyer öğrenci ihtiyacı çerçevesinde belirlenmekte ve belirli sayıda öğrenciye staj imkanı sağlanmaktadır. Staj kontenjanları üniversitelerin ilgili fakültelerine bildirilerek veya internet başvurularından değerlendirme yapılmaktadır. Staj talebinde bulunan öğrencilerde aran kriterler; TC Vatandaşı olması, 3. veya 4. sınıf öğrencisi olması ve genel not ortalamasının 3 ve üzerinde olan öğrenciler değerlendirmeye alınacaktır.

Üniversite öğrencilerinin yanı sıra Meslek Lisesi Bilgisayar, Elektrik / Elektonik, Makina / Mekatronik, Finans ve Büro Yönetimi Bölümü öğrencilerine de staj olanağı sağlanmaktadır.

Üniversite ve Meslek Yüksek Okulu 2015 Staj Başvuruları
2015 Yılı yaz döneminde HAVELSAN’da staj yapmak isteyen Üniversite ve Meslek Yüksek Okul öğrencilerinin başvuruları, 01-31 Mart 2015 tarihleri arasında internet üzerinden alınacaktır. Staj Başvurunuzu yapmak için tıklayınız.

Meslek Lisesi 2015 Staj Başvuruları

2015 – 2016 Eğitim Öğretim yılında HAVELSAN’da staj yapmak isteyen Meslek Lisesi öğrencilerinin başvuruları, 17 Mart -18 Nisan 2015 tarihleri arasında internet üzerinden alınacaktır. Havelsan Staj Başvurunuzu yapmak için tıklayınız.