Ürünleri ile tüm dünyada bilinen bir marka olan Henkel’e staj başvurusu yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda detayları görebilir ve vereceğimiz link üzerinden Henkel staj ilanlarına göz atarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Henkel Hakkında Genel Bilgiler

Henkel, tüm dünyada, Laundry & Home Care (Çamaşır ve Ev Bakımı), Beauty Care ve Adhesive Technologies (Yapıştırıcı Teknolojileri) olmak üzere üç iş alanında lider marka ve teknolojileriyle faaliyet göstermektedir.

1876 yılında kurulan Henkel; Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile hem tüketicilere yönelik hem de endüstriyel ürünleri ile global olarak lider pazar pozisyonları bulunmaktadır.

Henkel’in dünya genelinde yaklaşık 47.000 civarında çalışanı bulunmaktadır. Henkel global piyasalarda uluslararası ölçekte faaliyet gösteren en büyük Alman şirketlerinden biridir. Tüm dünyada insanlar Henkel marka ve teknolojilerine güven duymaktadırlar.

Henkel Staj Programları

Henkel öğrencileri de işe alım sürecine dahil ederek, bir çok farklı alanda staj imkanı sunmaktadır. Staj ilanlarını genel başvuru olarak değil, her departman için ayrı şekilde yayınlayan Henkel, staj başvurularında genellikle aşağıda koşulların sağlanmasını istemektedir.

– 3. ya da 4.sınıf öğrencisi olmak,

– Haftada en az 3 gün çalışabilecek olmak,

– İyi düzeyde İngilizce biliyor olmak,

– MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilmek

Henkel’in bu şekilde yaptığı stajyer alımları dışında yine öğrenciler için geçerli olan “Henkel Innovation Challenge” isminde ayrı bir programı da mevcuttur.

Henkel Staj Başvurusu ve yayında olan Staj İlanlarını incelemek buraya tıklayın