Hepsiburada.com’a staj başvurusu yapmak istiyorsanız, 2015 için yayınlanan Kariyer Startup ilanının detayları sayfamızda bulup, staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

Hepsiburada.com Genel Bilgiler

1998 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere geldik. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik!

30 kategoride 600.000 adet ürün çeşitliliğimizle e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmadık, vazgeçilmeze dönüştürdük. Yıllar içinde pek çok ödüle layık görüldük. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret Sitesi seçildik.

Bugün Türkiye’de online alışverişin lideri olarak; 7 milyon üyemize, nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

Hepsiburada Staj Başvurusu

Genel Nitelikler

Üniversite 4. sınıfa geçecek ya da yüksek lisans yapıyor olman,
İnterneti ve sosyal medyayı aktif olarak kullanman,
MS Office programlarını etkin kullanman,
İyi derecede İngilizce bilmen gerekiyor.
İş Tanımı
Türkiye’nin en büyük ve en çok sevilen e-ticaret sitesinde çalışmaya ne dersin? 1998 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü ismi olan, hizmet anlayışıyla fark yaratan, 30 kategoride 600.000 ürün çeşitliliğiyle e-ticareti Türk insanına sevdiren ve artık bir vazgeçilmeze dönüşen Hepsiburada ailesinde senin de bir yerin olsun istiyoruz. Unutmadan; ailemiz sadece çalışanlarımızdan oluşmuyor, 7 milyonu aşkın üyemiz var!

2011, 2012, 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013’te Yılın E-Ticaret Sitesi seçilen Hepsiburada, 2014’te de Türkiye’nin En Samimi Markası seçildi. Eğer sen de en iyi markaları en uygun fiyatlarla müşterisinin ayağına getiren e-ticaret efsanesi Hepsiburada’da çalışmak istiyorsan hemen başvur, yerini hazırlayalım. Hadi durma, gelecek burada!

Sen de bu dev e-ticaret şirketinin bir parçası olmak, kariyerini sağlam temellerle inşa etmek istiyorsan aramıza katıl! Stajını bilgi teknolojileri, kategori yönetimi, pazarlama, görsel yönetim ve finans departmanlarımızda gerçekleştirmek istersen bize özgeçmişini göndermen yeterli.

Hepsiburada.com Staj Başvurusu ve Staj İlanları için buraya tıklayın

staj-basvurusu-2015