HP Türkiye’de Staj Olanakları

Hewlett-Packard Türkiye’de öğrenimleri süresince iş hayatıyla ve bilişim sektörü ile ilgili staj deneyimleri elde etmek isteyen öğrencilere her yıl yaz dönemi boyunca belirli sayıda staj olanağı sunulmaktadır.

Staj basvuruları her yılın Nisan-Haziran ayları arasında jobs@hp internet adresimizde on-line olarak kabul edilir ve staj olanağı sağlanacak adaylara bilgi aktarılır. 

HP Staj Başvuru Koşulları:

Hewlett-Packard Türkiye’de staj yapmak isteyen öğrencilerin okullarından alacağı öğrencilik belgesi ve staj görevlendirme ve uygunluğu yazısı, başvuru yapabilmeleri ve staja kabul edilebilmeleri için ön şarttır. 

Sağlanan Olanaklar :

HP Türkiye’de staj süresi her bir öğrenci için en fazla bir ayla sınırlıdır ve ücretsizdir. HP’de yaz döneminde staj yapan öğrenciler personel servisi ve öğle yemeği olanaklarından yararlanırlar.

HP’nin yurtdışı ofislerinde staj olanaklarını ve koşullarını yine jobs@hp internet adresimizde ilgilendiğiniz ülkeyi seçerek araştırabilir ve doğrudan on-line başvuruda bulunabilirsiniz. 

HP Hakkında

“Basari; liderlik, odaklanma, uygulama ve en önemlisi mükemmel ürünler ve hizmetler arasindaki tutarliliga dayanir.HP’yi dünyanin dört bir yanina tasimak için yillar süren bir yolculuga basladik ve HP’nin büyümesini saglayacak bir plani devreye soktuk. Varmamiz gereken yeri biliyoruz ve bu yönde ilerliyoruz.Bulut, güvenlik ve temel verilere odaklanarak ana pazarlarimiza yeni ürünler sunmaya devam ediyoruz.Üstün kaliteli ürünlerimiz ve güçlü özelliklerimizle büyük firsatlar elde edecegimizi düsünüyoruz. Yolculugumuzun sonraki asamasinda basarili olmamiza yardimci olacak kisilere, plana ve tesise sahibiz.”

Meg Whitman, HP President and CEOHP Baskani ve CEO’s
 
HP Staj Başvurusu için tıklayın.