HSBC Bankası’na staj başvurusu yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda 2015 için yayınlanan staj ilanının detaylarını görebilir ve vereceğimiz link üzerinden staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

HSBC Bankası Genel Bilgiler

HSBC Türkiye’de yatırım yaptığınızda dünyanın en büyük bankacılık ve finansal hizmet gruplarından biriyle çalışmanın güven ve rahatlığını yaşayacaksınız.

Merkezi Londra’da bulunan HSBC Grubu, bireysel, ticari, kurumsal, HSBC Private Bank ve yatırım bankacılığı ile sigortacılık alanlarında Asya-Pasifik Bölgesi, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika kıtalarında faaliyet göstermektedir.

HSBC Türkiye’de…

Ticari Ünvan: HSBC Bank A.Ş.
Organizasyon Yapısı: HSBC Bank A.Ş., %100 HSBC Bank plc. iştirakıdır.
Şube Adedi: 311
Müşteri sayısı: 3 milyona yakın
Çalışan sayısı: 5.649

İştirakleri: HSBC Yatırım Menkul Değerler A.Ş., HSBC Portföy Yönetimi A.Ş., HSBC Ödeme Sistemleri Bilgisayar Teknolojileri Basın Yayın ve Müşteri Hizmetleri A.Ş., HSBC İnternet ve Telekominikasyon Hizmetleri A.Ş.

Express Bankacılık Kanalları: Müşterilerine güvenli, hızlı, ve kullanımı kolay İnternet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığı hizmetleri sunan HSBC Bank, ATM’lerinde de en yeni teknolojileri kullanarak Türkiye’nin en hızlı ATM ağlarından birini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Tüm bankacılık hizmetlerini gerçekleştirmek üzere kullanılan HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111,HSBC Bank Şirket Telefon Bankacılığı 0850 211 0 424, HSBC Bank Bireysel ve Şirket İnternet Bankacılığı www.hsbc.com.tr ve Aralık 2012 itibarıyla 1424 adet HSBC Bank ATM Bankacılığı 7/24 hizmetinizdedir.

HSBC Bankası Staj Başvurusu 2015

HSBC staj programları Şube ve Genel Müdürlük olmak üzere 2 farklı programa ayrılmaktadır.

HSBC Şube Staj Programı: Şube Pazarlama Ekipleri’nde deneyim kazanmak isteyen adaylar 1 – 3 aylık yaz dönemi boyunca haftada 5 gün çalışabilmek ön koşuluyla programımıza dahil edilmektedir.

HSBC Genel Müdürlük Staj Programı: Genel Müdürlük Birimleri’nde deneyim kazanmak isteyen adaylar 3 aylık yaz dönemi boyunca haftada 5 gün ve/veya kış döneminde haftada en az 3 gün çalışabilmek ön koşuluyla programımıza dahil edilmektedir. Staj süresi ihtiyaçlara göre en fazla 11 aya kadar uzatılabilmektedir.

Stajyer Pozisyonu için Aranan Nitelikler

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Fen Edebiyat veya Mühendislik Fakülteleri 3. ya da 4. Sınıf öğrencisi ve ya Yüksek Lisans, Doktora programı öğrencisi olmak
İletişimi güçlü, ve ekip çalışmasına yatkın
İleri derecede İngilizce bilgisine sahip
Projelerde yeralmak konusunda istekli
Analitik yönü kuvvetli, stratejik düşünebilen
Pratik çözümler üretebilmek için, yenilikçi ve kavramsal düşünme yeteneğine sahip
İyi derecede MS ofis uygulamalarını kullanabilen

HSBC Staj Başvurusu yapmak ve yayındaki ilanları görmek için buraya tıklayın

staj-basvurusu-2015