ING Bank bünyesinde staj yapmak istiyorsanız, Practica Kampı tam sizin için olabilir. Üniversitelerin 4. sınıf öğrencilerini ve yüksek lisans son sınıf öğrencilerini kapsayan program, adayların katılacağı Practica Kampı sonrasında, ING Bank’ta iş fırsatlarını doğurabiliyor.

ING Bank Practica Kampı ile Global Kariyer Seni Bekliyor!

Practica Kampı’nda kişisel gelişim eğitimleri, ING Bank yöneticileri ile tanışma, eğlenceli takım çalışmaları, içindeki potansiyeli açığa çıkaracak proje çalışmaları ile kariyerine yön verecek bir deneyim seni bekliyor.

Practica Katılım Şartları:

– Üniversitelerin 4. sınıf ya da yüksek lisans programlarının son sınıfında öğrenim görüyor olmak,

– İyi seviyede İngilizce biliyor olmak

Kamp tarihleri: 25-26-27 Şubat, bu program için son başvuru tarihi ise 01 Ocak 2015

Bu programı başarı ile tamamlayan kişiler, ING Bank’ın yeni mezunlar için düzenlediği programı ING Talent International’a katılım hakkı kazanıyorlar.

ING Bank Staj Başvurusu ile İlgili Genel Bilgileri ise şu şekilde:

Ing Bank Staj Olanakları

Bankamızda 3. ve 4. sınıf üniversite öğrencilerine yılın her döneminde staj yapma imkanı verilebilir. Stajyer kabullerinde öncelikli olarak staj yapma zorunluluğu olan öğrenciler değerlendirilmektedir.

Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri için ise Genel Müdürlük’te ve Şubelerimizde öğretim yılı boyunca zorunlu staj yapma imkanı bulunmaktadır. Ticaret Meslek Lisesi stajı için başvurular her yıl Haziran-Eylül ayları arasında kabul edilir.

ING Bank Staj Başvurusu için buraya tıklayın