Johnson Controls’a staj başvurusu yaparak İzmir  ve Manisa yerleşkelerinde 2015 stajınızı yapmak isterseniz, bu sayfamızda detayları bulabilir ve vereceğimiz linke tıklayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Johnson Controls Hakkında

Johnson Controls’ün başarısı, dünyadaki 170.000 çalışanımızın kararlılığı ve bağlılığı sayesinde mümkün olmaktadır. Sürekli büyümeye odaklanan ve çalışanların fikirlerini ifade edebildiği, fark yaratabildiği ve geleceklerini planlayabildiği bir şirketiz.

İşyerimiz dürüstlük ve etik değerleri vurgulamaktadır. Müşteri odaklıyız ve ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve çözümlerimizi yenileme ve geliştirme konusunda sürekli çalışıyoruz.

Çalışanlarımızın gelişimi konusunda, sorumluluklarını güçlendirmenin yanı sıra beceri ve liderlik yeteneklerini geliştirmelerinin önemli olduğuna inanıyoruz. Bu, düşünce ve deneyim farklılığını destekleyen bir ortamda yapılır.

Johnson Controls Staj Başvurusu

johson-controls-staj

Johnson Controls Manisa, Muradiye lokasyonundaki Fabrikamızda görev alacak ‘2015 Dönemi Stajyerleri’ aramaktayız.
  • Üniversitelerin lisans programlarında 3. ya da 4. sınıf öğrencisi yada yüksek lisans programı öğrencisi
  • Üniversite bölüm ve müfredatında zorunlu staj koşulunun bulunan
  • MS Office uygulamalarına hakim,
  • Çok iyi derecede İngilizce bilen.

İş Tanımı
Başvuru yaparken ön yazı bölümüne lütfen stajınıza başlayabileceğiniz kesin tarih , tercih ettiğiniz bölüm ve stajınızın zorunlu olup olmadığı bilgisini ekleyiniz.

Şehir/Ülke: İzmir, Manisa, Manisa (Merkez)

Johnson Controls staj başvurusu için hemen buraya tıklayın!

staj-basvurusu-2015