Koçfinans staj başvurusu için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz ve vereceğimiz linke tıklayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Koçfinans Hakkında Bilgiler

1995 yılında kurulan Koçfinans, Otomotiv kredileri başta olmak üzere, konut, konut teminatlı tüketici kredisi, ağır vasıta, traktör, eğitim, motosiklet, mutfak kredisi dahil tüm sektör ve markalarda kredi hizmeti veren Türkiye’nin ilk ve tek finansman şirketidir.

Konusunda uzman çalışan kadrosu, yenilikçi, dinamik iş süreçleri ve teknolojik alt yapısıyla Koçfinans, Türkiye genelinde müşterilerine her zaman en hızlı, kaliteli ve en yalın kredi hizmetini vermeyi hedeflemektedir.

Koçfinans Staj Başvurusu

Türkiye’de tüketici finansmanı sektörünün ilk ve lider şirketi Koçfinans’ın İstanbul’da bulunan Genel Müdürlüğü bünyesinde zorunlu staj çalışmasını yapmak üzere;

* Üniversitelerin lisans bölümlerinde 2. veya 3. sınıf öğrencisi (3. veya 4. sınıfa geçmiş)
* Meslek Yüksek Okullarda öğrenci olan,
* Haftada 5 tam gün staj yapabilecek,
* Finans sektörü ve uygulamalarını tanımak isteyen veya bu sektörde kariyer yapma hedefi olan,
* MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen,
* İletişim yeteneği kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,
* Bölümlerinde min. 20 iş günü staj zorunluluğu olan ve okullarından zorunlu staj belgesi getirebilecek öğrencileri başvuru yapmaya davet ediyoruz.

Başvurunuza ön yazı olarak lütfen aşağıdaki bilgileri ekleyiniz.
* Zorunlu staj süresi:
* Tercih edilen staj tarihleri:
* Staja başlanabilecek kesin tarih:
* Stajınızla ilgili okulunuz tarafından talep edilen özel hususlar:
* Staj süresince ikamet adresi:
* Tercih edilen departmanlar:
* 2015-2016 eğitim döneminde kaçıncı sınıf öğrencisi olunacağı:
* Genel not ortalaması:

Davet edilecek adaylarla yüzyüze yapılacak görüşmeler neticesinde, staj yapacak öğrenciler ve departmanları belirlenecektir. Mayıs ayında sonuçlar adaylarla paylaşılacaktır. 

Koçfinans Stajyer İş tanımı:

Otomotiv, konut, motosiklet, beyaz eşya, ısıtma-soğutma, eğitim, vb. alanlarda kredi veren Şirketimizin değişik departmanlarında mevcut ekiplere muhtelif fonksiyonlarda destek vermek üzere staj yaptırılacaktır.

Staj yapılabilecek departmanlar; 
Finansman, Mali İşler, Kredi Operasyonları, Müşteri Hizmetleri, Bilgi Teknolojileri, Satış Sonrası Hizmetler, İç Kontrol,  Hukuk Müşavirliği, Kurumsal İletişim,  İnsan Kaynakları, Pazarlama, Talep Hazırlık ve İstihbarat, Arşiv 

Koçfinans Staj Başvurusu için Hemen Buraya Tıkla!

staj-basvurusu-2015