Koçtaş’a staj başvurusu yapmak ve 2015 yazında Koçtaş mağazalarında stajyer olarak görev almak istiyorsanız, bu sayfamızda detayları görebilir ve vereceğimiz link üzerinden staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

Koçtaş Hakkında Genel Bilgiler

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, ilk mağazasını 1996 yılında İzmir Bornova’da açtı. Bunu Antalya, İzmir Balçova ve Bodrum mağazaları takip etti. 2000 yılında Avrupa’da pazar lideri ve ev geliştirme perakendeciliğinde dünya üçüncüsü B&Q ile imzalanan ortaklık anlaşmasından sonra mağaza açılışları devam etti.

Koçtaş’ın şu anda 20 ilde, 43 mağazası ile toplam satış alanı 237.000 m2’yi aşıyor.

Koçtaş Staj Başvurusu

Üniversite öğrencisiysen,
İş hayatında ben de yer almalıyım diyorsan,
Mağaza ortamında staj yapmaya istekliysen,
Haftasonu çalışabilirim diyorsan,
Öğrenme konusunda yetinmeyi bilmeyip daima öğrenmeye ve gelişmeye açıksan,
İletişimine güveniyor ve takım çalışmasına yatkınsan,
Haftada 5 gün devam edebileceksen ve stajın zorunlu ise,
Yaz dönemi için aradığımız stajyer sen olabilirsin.

İş tanımı

Koçtaş, Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa’nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, Türkiye Genelinde bulunan Mağazalarımızda çeşitli departmanlarda stajyer alımı gerçekleştirecektir. 

Şehir/Ülke: Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Trabzon

Koçtaş Staj Başvurusu için buraya tıkla!

staj-basvurusu-2015