Otomobil, araç kiralama ve inşaat alanında hizmet veren Kosifler’e staj başvurusu yapmak istiyorsanız, bu yazımızda detayları görebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kosifler Şirketler Grubu, 1945 yılında İstanbul’ da temelleri atıldığından beri inşaat, otomotiv, turizm, sigorta, denizcilik ve bilişim teknolojisi alanlarında faaliyet gösteren dengeli yapısı, ihtiyatlı yönetim anlayışı ve mali gücü ile kendisini kanıtlamış, Türkiye’nin eski ve saygın aile şirketlerindendir.

1945-1974 yılları arasında şahıs şirketi olan Kosifler Koll. Şti., 1974 yılında şirketleşme yolunda ilk adımlarını atmaya başladı. 1970 yılından günümüze kadar inşaat sektöründe de faal olarak yer alan Kosifler Oto, 1984 yılında BMW ailesine katıldıktan sonra, 1987 yılında İstanbul’un Asya yakasındaki ilk BMW satış sonrası hizmetler merkezini açtı. 1993 yılında büyük turizm yatırımlarının yer aldığı Antalya’ da, Türkiye’nin Anadolu’daki ilk modern BMW bayiliği açıldı. 1998 yılında otomotiv sektöründe Land Rover, MINI ve MG’nin İstanbul ve Antalya bayiliklerini alarak genişlemesini sürdürdü. 1998 yılının Nisan ayında, toplam 57.000 m2 alanda faaliyet göstermeye başlayan Kosifler Oto satış ve satış sonrası merkezi ile Kosifler Center ticaret kompleksinin inşası Kosifler İnşaat A.Ş. tarafından başlatılmıştır. 2002 yılında tamamlanan bu kompleks 25 Mart 2002 tarihinde faaliyete geçmiştir.

Kosif ailesi aynı zamanda, 1956 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk motor fabrikası olan Pancar Motor’ un da kurucu ortaklarındandır. Bu firma 50 yıldır faaliyetlerine devam etmektedir.

Kosifler Şirketler Grubu, otomotiv, bilişim, inşaat, sigorta, ihracat, turizm ve denizcilik sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kosifler Oto Staj Başvurusu

Genel Nitelikler:

Kosifler Group bünyesinde bulunan Kosifler Sigorta şirketimizde görevlendirilmek üzere, okul tarafından ZORUNLU STAJI söz konusu olan ‘Üniversite / Meslek Yüksek Okulu Stajyeri’ arayışımız söz konusudur.

İş tanımı

  • Üniversite ya da meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinde okuyan,
  • Okul tarafından zorunlu stajı söz konusu olan,
  • Kariyerini sigortacılık alanında ilerletmek isteyen,
  • Haftanın en az 3 tam gün gelebilecek,
  • Anadolu yakasında oturan

Kosifler Staj Başvurusu yapmak ve staj ilanlarını incelemek için buraya tıklayın