Koton’a staj başvurusu yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda 2015 yılında yayınlanan Koton staj ilanları ile ilgili detayları görebilir ve vereceğimiz link üzerinden staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

Koton Hakkında Genel Bilgiler

Koton markasının kendi web sitesi üzerinde İnsan Kaynakları ekibi tarafından yayınlanan Koton Staj Olanakları metni aşağıda görebilirsiniz. Bu yazı site staj başvuru dönemleri ile ilgili de bilgi verecektir.

Staj başvurunuzu değerlendirmek için, öğrenci olmanız ve 35 yaşından gün almamanız dışında bir şartımız bulunmuyor. Staj olanakları sağlamakla; kısa vadede nitelikli iş gücünden yararlanmayı, uzun vadede potansiyel personelimiz olabilecek öğrencilerle yakın iletişim halinde onların çalışmalarını değerlendirme amacını taşımaktayız.

Stajlar yaz ve kış aylarında olmak üzere iki farklı kategoride değerlendirmeye alınır:

Kış Dönemi Stajı: Meslek ve ticaret lisesi son sınıf öğrencilerine yönelik kış dönemi zorunlu staj başvuruları her yıl nisan ayına kadar web üzerinden alınmaktadır. Nisan – Mayıs ayları içinde staj başvuruları değerlendirilerek, kış dönemi staj planları hazırlanır. Mayıs ayında staj başvuruları kabul edilen tüm adaylara, telefonla gerekli bilgi verilir. Öğrenim dönemiyle birlikte başlayan staj hafta 3 gün olarak okullar kapanıncaya kadar devam eder.

Yaz Dönemi Zorunlu Staj: Üniversite öğrencilerine yönelik yaz dönemi zorunlu staj başvuruları her yıl nisan ayına kadar web üzerinden alınmaktadır. Nisan-Mayıs ayları içinde staj başvuruları değerlendirilerek, yaz dönemi staj planları hazırlanır. Mayıs ayı ortasında staj başvuruları kabul edilen tüm adaylara, telefonla gerekli bilgiler verilir. Staj başvuruları kabul edilmeyen adaylara da e- posta yolu ile mutlaka staj başvuru durumları hakkında geri dönüş yapılır.

Koton’un şu anda yayında olan Finans Stajyeri ilanının detayları da şu şekilde:

*Üniversitelerin İşletme, İktisat ve benzeri fakültelerinde 3. veya 4. sınıf öğrencisi ya da Yüksek Lisans öğrencisi olan,
*Analitik düşünme yeteneğine sahip, takım çalışmasına yatkın,
*Yoğun iş temposunda düzenli olarak çalışabilecek,
*MS Office uygulamalarını kullanabilen,
*Mali İşler,Finans konusunda kariyer hedefi olan, 
*Tercihen İngilizce bilen,
*Haftada en az 3 gün düzenli olarak stajına devam edebilecek.

Koton Staj Başvurusu ve yayındaki Koton Staj İlanları için buraya tıklayın!

staj-basvurusu-2015