Denetim şirketi KPMG’ye staj başvurusu yaparak 2015 yılı içinde stajınızı yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda KPMG stajyer ve işe alım ile ilgili detayları bulabilir, vereceğimiz link üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

KPMG Kariyer Fırsatları

KPMG Türkiye bir çok farklı çalışma ile öğrenci ve yeni mezunlar için kariyer fırsatları sunmaktadır. Kariyer fırsatları Denetim Bölümü, Bilgi Sistemleri Risk Yönetimi Bölümü, Vergi Tam Tasdik Hizmetleri Bölümü, Transfer Fiyatlandırması Bölümü ve Kurumsal Finansman Bölümü olarak farklı dallara ayrılmaktadır. 

KPMG Staj Başvurusu 2015

KPMG staj ilanlarını Denetim Bölümü’nde yılda iki kez Ekim-Aralık ve Ocak- Mart ayları arasında, Danışmanlık ve Vergi Bölümleri’nde ise yıl içindeki ihtiyaçlara göre yayınlamaktadır. Detaylı bilgiye “KPMG Türkiye’de Kariyer Fırsatları” web sayfasındaki “Açık Pozisyonlar” Bölümü’nde ulaşabilirsiniz.

Şu anda yayında olan KDV İadesi Stajyeri İlanı’nın detaylarını aşağıda görebilirsiniz.

KPMG KDV İadesi Stajyeri 

Genel Nitelikler: 

  • Üniversitelerin Muhasebe eğitimi veren ön lisans bölümleri  veya ticaret lisesi son sınıflarında okumakta olan,
  • Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
  • Gelişmeye açık ve yoğun çalışma temposuna uyabilecek,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Haftada beş gün staja devam edecek. 

İş Tanımı: 
En az altı ay sürecek staj döneminde, KDV iadesi tasdik ve danışmanlık projeleri kapsamında vergi dairelerine sunulacak her türlü belge, bilgi, liste ve raporların hazırlanması ve kontrolüne destek verilmesi.

KPMG Staj Başvurusu ve yayındaki Staj İlanlarını görmek için buraya tıklayın

staj-basvurusu-2015