KVK‘ya staj başvurusu yapmak isterseniz, sayfamızda detayları bulabilir ve vereceğimiz link üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

KVK Hakkında Genel Bilgiler

KVK 1993 yılında Çukurova Holding ve MV Holding ortaklığında kurulmuş, şu anda MV holding yönetiminde devam etmektedir. 1994 yılından bu yana mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektöründe faaliyet gösteren KVK, Türkiye’nin en güçlü distribütörüdür. Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Huawei, ZTE, Sony Ericsson, Motorola, ViewSonic, Tom Tom gibi güçlü markalarla işbirliği yapan KVK, 18 yılda 30 milyona yakın cep telefonu, milyonlarca adet SIM kart ve milyarlarca dakikalık kontör kartı ve operatör ürünleri satışı gerçekleştirmiştir.

Ana iş kolu cep telefonu distribütörlüğü olan, kullanıcılara operatör ürünleri ve satış sonrası hizmet de sunan KVK Türkiye’de 5 bin noktada yer almaktadır. 1997 yılında Satış Sonrası Hizmetler alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Satış Sonrası Hizmetler, Haziran 2007 itibariyle KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş. adı altında ayrı bir şirket olarak kurulmuştur. Genel Müdürlüğü Kartal’da bulunmaktadır ve halen Türkiye genelinde 15 adet Teknik Servis Müdürlüğü ile hizmet vermektedir.

KVK Teknoloji Ürünleri Ticaret A.Ş.’ ye bağlı Türkiye genelinde 10 Bölge Satış Müdürlüğü bulunmaktadır.

KVK Staj Başvurusu 2015

Şirketimizin Teknik Servis Müdürlükleri’nde Laboratuvar ve Müşteri Hizmetleri bölümlerinde yaz döneminde görevlendirilmek üzere Elektronik, Elektronik Haberleşme veya Telekomünikasyon bölümlerinde okuyan Meslek Yüksek Okulu ya da Fakültelerin ilgili bölümlerinde okuyan üniversite öğrencisi stajyerler alınacaktır.

Not: İstanbul (Avrupa ve Asya), Gebze, Ankara, İzmir, Adana, Antalya ve Trabzon illerinde bulunan Teknik Servis Müdürlükleri’nde Laboratuvar ve Müşteri Hizmetleri bölümleri yer almaktadır. 

  • Başvuru yaparken ön yazı olarak lütfen aşağıdaki bilgileri ekleyiniz.

Bu bilgilerin eklenmemesi durumunda başvurunuz değerlendirmeye alınamayacaktır.

  • Tercih edilen staj dönemi,
  • Stajın zorunlu olup olmadığı ve kaç iş günü zorunlu stajın yapılması gerektiği,
  • Yaz dönemi ikamet adresi,
  • 2014 – 2015 eğitim döneminde kaçıncı sınıf öğrencisi olunacağı,

Stajyerler şirketimizin farklı departmanlarında Pazartesi-Cuma; (hafta içi 5 gün staj);
mevcut ekiplere destek olacak konularda görevlendirileceklerdir.

Önemli not: Stajın okul tarafından zorunlu olması ve staja kabul edilen öğrencilerin konuyla ilgili okullarından belge getirmeleri gereklidir, gönüllü stajyer alınmamaktadır.

KVK staj başvurusu için hemen buraya tıkla!

staj-basvurusu-2015