Markafoni 2015 için staj ilanını yayınladı. Markafoni’ye staj başvurusu yapmak isterseniz, sayfamızda detayları görebilir ve vereceğimiz link üzerinden staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

Markafoni Hakkında Genel Bilgiler

Online moda ve lifestyle’ın ikon markası haline gelen, Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü 2008 Mart ayında kuruldu. Giyim, aksesuar, kozmetik ve dekorasyon başta olmak üzere pek çok kategorideki seçkin markaları üyelerine özel avantajlı fiyatlarla sunmak üzere yola çıkan Markafoni, tüketiciler tarafından kısa zamanda çok sevildi ve hızla büyüdü.

“VIP Müşteri Hizmetleri” desteği ile müşteri hizmetlerine büyük önem veren Markafoni, başarılı pazarlama ve iletişim stratejileri dahilinde birçok ödüle layık görüldü. Markafoni Grubu’nun tamamı 2014 yılındaki satın almayla Naspers Grubu’nun sahibi olduğu Güney Afrikalı MIH Allegro BV bünyesine dahil oldu. Online e-ticaret platformlarının yanı sıra ücretli TV ve ilgili teknolojiler ile basılı medyası da bulunan Naspers 129 ülkede faaliyet göstermektedir.

Markafoni Staj Başvurusu 2015

Markafoni 2015 için staj ilanını “Markafoni Next Gen” ismi ile duyurdu. 

markafoni-staj-basvurusu

Markafoni Staj Başvurusu ve yayındaki Staj İlanları için buraya tıklayın!

staj-basvurusu-2015