Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Markafoni’ye staj başvurusu yaparak çalışma ortamını görmek ve tecrübe edinmek ister misiniz ? Bu yazımızda Markafoni staj başvurusu ve staj ilanları ile ilgili detayları görebilir ve vereceğimiz linke tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Markafoni Genel Bilgiler

Online moda ve lifestyle’ın ikon markası haline gelen, Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü Markafoni.com 2008 Eylül ayında kuruldu. Giyim, aksesuar, kozmetik ve dekorasyon başta olmak üzere pek çok kategorideki seçkin markaları üyelerine özel avantajlı fiyatlarla sunmak üzere yola çıkan Markafoni, tüketiciler tarafından kısa zamanda çok sevildi ve hızla büyüdü. 6.8 milyon üyesi bulunan Markafoni aylık 20 milyon ziyaret alırken, toplam tekil ziyaretçi sayısı 6 milyon. 

“VIP Müşteri Hizmetleri” desteği ile müşteri hizmetlerine büyük önem veren Markafoni, başarılı pazarlama ve iletişim stratejileri dahilinde birçok ödüle layık görüldü. Markafoni.com’un yanı sıra, moda alışveriş sitesi Enmoda.com, dünyaca ünlü parfüm ve kozmetik markalarını aynı çatı altında toplayan Misspera.com, Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası Zizigo.com gibi markaları bünyesinde bulunduran Markafoni Grubu  pek çok kategorideki seçkin markaya ev sahipliği yapmaktadır.  Markafoni Grubu’nun tamamı 2014 yılındaki satın almayla Naspers Grubu’nun sahibi olduğu Güney Afrikalı MIH Allegro BV bünyesine dahil oldu.  Online e-ticaret platformlarının yanı sıra ücretli TV ve ilgili teknolojiler ile basılı medyası da bulunan Naspers  129 ülkede faaliyet göstermektedir.

Markafoni Staj Başvurusu

Markafoni Grubu’nun tek / toplu bir staj programı mevcut olmadığı için, genellikle her farklı pozisyon ve iş alanı için, farklı bir staj ilanı yayınlıyor. Markafoni staj ilanlarının ortak  noktalarını ise şu şekilde sıralayabiliriz:

– Üniversitelerin genellikle işletme, iktisat, psikoloji, endüstri mühendisliği bölümlerinin 3. veya 4. sınıf öğrencisi,

– İlan verilen alanda kariyer hedefi olan,

– Haftanın en az 3 günü staj yapabilecek,

– İnternet ve sosyal medyayı iyi kullanan ve bu  alanlarla ilgili,

– İyi düzeyde İngilizce bilen

– MS Office programlarını (Excel, Word, Powerpoint) kullanabilen.

Markafoni Staj Başvurusu yapmak ve Markafoni staj ilanlarını incelemek için buraya tıklayın

staj-basvurusu-2015