Mey İçki’ye staj başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıda yayınlanan ilanın detaylarını bulabilir ve vereceğimiz link üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Mey İçki Hakkında Genel Bilgiler

Tekel’in alkollü içkiler bölümünün özelleştirilmesiyle 2004 yılında kurulan Mey, Türkiye’de biri üretim diğeri satış ve pazarlama olmak üzere iki ayrı şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Mey’in ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, İstanblue ve Binboa votkaları, Kayra, Terra ve Buzbağ şarapları gibi markalar yer almaktadır.

Mey, 2011 yılından itibaren, yaklaşık 180 ülkede ticari faaliyetleri 80 ülkede bölge ofisleri bulunan alkollü içki üreticisi Diageo’nun şemsiyesi altına girmiştir.

Mey İçki Staj Başvurusu

Mey İçki bünyesinde, Pazarlama Departmanlarında staj yapmak üzere;

Üniversitelerin, ilgili bölümlerinin 4.sınıflında okuyan veya yeni mezun,
Haftada en az 3 gün zaman ayırabilen,
Tercihen pazarlama alanında staj tecrübesi bulunan,
Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Ms Office programlarına hakim,
Planlı çalışma ve organizasyon becerisi gelişmiş,
İletişime açık, takım çalışmasına yatkın,
Stajyer adayları aranmaktadır.

İş tanımı:
Mey İçki, 2.3 Milyar TL’nin üzerindeki cirosu, 10 fabrikası ile sektöründe Türkiye’nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor.

Mey İçki staj başvurusu ve yayındaki staj ilanları için hemen buraya tıkla!

staj-basvurusu-2015