MSC Gemi Acenteliği işletmesine staj başvurusu yapmak isterseniz, 2015 – 2016 dönemi için yayınlanan stajyer alımı ilanının detaylarını sayfamızda bulabilir ve vereceğimiz link üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

MSC Gemileri Hakkında Genel Bilgiler

İsviçre Cenevre’de 1970 yılında kurulan Mediterranean Shipping Company  (MSC), konvansiyonel gemi operatörlüğüyle başladığı yolculuğunu, bugün dünyanın en önde gelen deniz taşıma şirketlerinden biri olarak sürdürmektedir. Deniz filosunu önemli ölçüde genişleten, 465 konteyner gemisiyle 2.5 milyon TEU’nun üzerinde taşıma kapasitesi olan MSC, dünyanın ikinci büyük konteyner taşıyıcısı konumundadır.

Dünya çapında işletmesini yaptığı terminallerin yanı sıra, erişim sunduğu 315 terminal ile 6 kıtada 200 rotasyon üzerinden, lider küresel taşımacılık anlayışıyla hizmet vermektedir.

Dünyanın dört bir yanında sahip olduğu 480 ofis, 54.000 çalışanıyla müşterilerine eşi bulunmaz bir servis ağı sağlamaktadır. 6 kıtada sunduğu farklı liman uğrağı alternatifleriyle, tümüyle bağımsız bir özel girişim firması olan MSC, pazar değişimlerine hızlıca cevap verebilmektedir.

MSC Cruises Gemi Staj Başvurusu

UZUN DÖNEM STAJ PROGRAMI
Genel Nitelikler
1978 yılından beri Türkiye’de hizmet veren MSC, % 30’un üzerinde pazar payıyla, ülkemizde faaliyet gösteren en büyük konteyner taşıma şirketlerinden biridir. Türkiye’deki taşımacılık hizmetleri ağını genişleten MSC, 800 çalışanı ile İzmir merkez olmak üzereİstanbul, Gebze, Tekirdağ, Bursa, Mersin, Antalya, İskenderun, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Ankara, Eskişehir, Kayseri, Çanakkale ve Konya’da hizmet vermektedir.

MSC Türkiye bünyesinde, İstanbul, İzmir, Mersin, Bursa, Kocaeli ve Antalyaofislerimizde kış dönemi boyunca (15.09.2015 15.06.2016) organizasyonumuzun farklı departmanlarda bilgi ve deneyim kazandırılmak üzere görev alabilecek stajyer arayışımızbulunmaktadır.

Aranan Nitelikler ;

  • žÜniversitelerin lisans bölümlerinde son sınıf öğrencisi veya yeni mezun,
  • Haftanın tercihen 5 günü, en az 3 tam günü devam edebilecek,
  • MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
  • İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,
  • Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş,
  • Analitik düşünebilen, öğrenmeye açık ve dinamik.

* Aramıza katılacak adaylar İŞKUR teşvikiyle bünyemizde görev alacaklardır.
** Staj Programıyla ilgili detaylı bilgi için İşkur’un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Msc staj başvurusu için hemen buraya tıkla!
staj-basvurusu-2015