E-ticaret’in yeni markalarından n11.com’a staj başvurusu yapmak isterseniz, sayfamızda ilgili detayları bulabilir ve vereceğimiz link üzerinden staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

n11.com Hakkında

Doğuş Planet, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kuruldu.

Doğuş Planet, SK Group’un teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Doğuş Grubu’nun bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir.

Bu güçlü ortaklık çerçevesinde, Doğuş Planet e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin uğurlu adresi “n11.com”u açtı.

n11.com Staj İlanı

Yeni mezunlar aranıyor !

Üniversitelerin Turizm ile ilgili bölümlerinden mezun olmuşsan, e-ticaret sektörüne ilgi duyuyorsan, kendini Doğuş Grubu gibi kurumsal bir yapıda geliştirmek istiyorsan, genç, dinamik, enerjik, büyüyen ekibimiz içinde yetiştirilmek üzere yerini almak istiyorsan sana kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz !!!

30.000’in üzerinde çalışanı ve 126 şirketi ile Türkiye’nin en büyük şirket gruplarından olan Doğuş Grubu ile 52.000 çalışanı ve 100 milyar dolar üzerinde geliriyle Kore’nin en büyük üçüncü grubu olan SK Telecom iştiraki SK Planet ortaklığı ile kurulan e-ticaret şirketimiz n11.com’da yerini almaya hazır ol!

* 6 aylık staj süreci sonunda olumlu performans gösteren ve değerlendirme sürecini başarıyla tamamlayan adaylar kadroya alınacaktır.

n11 Staj Başvurusu ve Staj İlanları için buraya tıklayın

staj-basvurusu-2015