Koç Topluluğunun en önemli şirketlerinden biri olan Otokar’a staj başvurusu yapmak istiyorsanız, 2015 için yayınlanan staj ilanını sayfamızda görebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Otokar Hakkında Genel Bilgiler

Otomotiv Sektörünün öncü kuruluşlarından,minibüs,midibüs,treyler ve askeri  taktik araçlar ile zırhlı araçları dizayn eden ve üreten Otokar A.Ş bir Koç Topluluğu şirketidir.

Otokar 2008 yılında imzalanan sözleşmeyle, Milli İmkanlarla Modern Tank Üretimi Projesinde Türkiye’nin ilk Milli Tankını tasarlamak üzere ana yüklenici olarak görevlendirilmiştir.

552.000 m2′ lik alana kurulmuş modern tesislerinde faaliyetlerine devam etmekte olup, Türk Savunma ve otomotiv Sanayiinin öncü kuruluşlarından biridir.

Otokar Staj Başvurusu Detayları

Otokar staj ilanını her yıl kariyer.net üzerinden yayına alıyor ve başvuruları o kanaldan topluyor. Otokar içerisinde çalışan bir yakınınız varsa, direkt olarak onların üzerinden de cv’nizi Otokar İnsan Kaynakları ekibine iletmeniz mümkün olacaktır. Üstelik referans ile staj başvurusu yaparsanız, diğer başvurulardan da bir adım öne geçebilirsiniz.

Otokar staj ilanına başvuru için son tarih 30 Nisan 2015. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilemeyecektir. Staj başvurunuz sırasında herhangi bir mülakat yapılmıyor. Eğer genel olarak uygun bulursanız, daha sonraki aşamada staj mülakatı için davet edilebilirsiniz.

Otokar staj başvurusu