Dünyanın en büyük markalarından biri olan Pepsico’ya staj başvurusu yapmak ve kariyerinize bu yönde şekilde vermek isterseniz, bu saydamızda Pepsico 2015 staj ilanını ve GO Staj Programı detaylarını görebilir, verdiğimiz link üzerinden Pepsico staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

Pepsico Hakkında

PepsiCo, 1965 yılında Pepsi Cola ve Frito Lay’ın birleşmesi ile kuruldu. 1998 yılında dünyanın en büyük taze meyve suyu üretim ve pazarlama şirketi olan Tropicana’yı satın aldı, 2001 yılındaysa sporcu içeceği olarak bilinen Gatorade ve çeşitli pirinçli çerezler, meyveli ve yulaf ezmeli barlar üreten Quaker firmasıyla birleşti.

Dünyanın en büyük ikinci yiyecek-içecek şirketi olan PepsiCo, bünyesinde yer alan Frito Lay, Quaker, Pepsi, Tropicana ve Gatorade şirketleri ile 215’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Yıllık cirosu 65 milyar doları aşan PepsiCo, sürdürülebilir büyümeye odaklandığı “Fayda Gözeten Performans” vizyonu etrafında birleşen 285 bin çalışanıyla birlikte tüketicilerin hayatlarına keyif katan besleyici, lezzetli gıda ve içecekler üretiyor. PepsiCo, her biri yıllık 1 milyar doları aşan perakende satışına sahip 22 ayrı markasının yanı sıra diğer onlarca markasıyla gıda ve meşrubat alanında dünyanın en geniş portföyünü sunuyor.

Pepsico Staj Başvurusu 2015 – Pepsico GO Staj Programı

Kariyerine PepsiCo “Go“ ile adım at!
Pepsi kadar dinamik,
Doritos kadar güçlü,
Rocco kadar sıkı,
Lipton Ice Tea kadar çekici ve sürekli gelişim ve öğrenme fırsatlarıyla dolu “GO-Geleceğim Orada Staj Programı”nda yeri almaya hazır mısın?

Üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencilerini kapsayan Pepsico GO Staj programının detaylarını aşağıda görebilirsiniz.

pepsico-staj-basvurusu

Pepsico Staj Başvurusu için buraya tıklayın

staj-basvurusu-2015