PepsiCo Türkiye yaz ve kış dönemlerinde stajyer alımı yapabilmektedir. Staj sürecinde işe alım için özgeçmiş ve yetkinlik mülakatı, değerlendirme merkezi gibi araçlar kullanılmaktadır.

Staj olanaklarımız, proje bazlıdır, yöneticilerin yakın takibinde ve şirket önceliklerimizi destekleyecek şekilde yapılandırılır.

Herhangi bir dönemde sorumluluk alma becerisiyle kanıtlanmış sonuçlara ulaşıp, kültürümüze uyum göstererek stajını başarıyla tamamlamış ve fark yaratmış arkadaşlarımız, işe alım sürecimizde öncelikli değerlendirilme olanağına sahip olurlar.

Açık staj pozisyonlarına kariyer.net üzerindeki şirket alanımızdan ulaşmak mümkündür.

İş ve Staj Olanakları

Başarıya kendini adamış, kazanma arzusuyla kendini ve çevresini bir adım öteye götürmeyi hedefleyen, iş yaptığımız pazarlarda büyümemizi gerçekleştirmek için yenicilik ve dürüstlükten ödün vermeden yüksek performans gösterecek kişilerle çalışmak istiyoruz.

İş Olanakları

PepsiCo Türkiye’de işe alım süreci, Çeşitlilik ve Dahil Etme prensibimiz ışığında, PepsiCo Liderlik yetkinliklerine göre yapılır.

Sözel ve sayısal beceriyi ölçmeyi amaçlayan sınavlar, özgeçmiş ve yetkinlik bazlı mülakat, değerlendirme merkezi, mesleki kişilik envanteri ve referans kontrolü kullanılan araçlardan bazılarıdır.

Yöneticilerimiz tüm sürece birebir dahil olup, adaylarımızı daha yakından tanır ve en doğru işe alımı yapmak için İnsan Kaynakları ile birlikte etkin şekilde çalışır.

Açık pozisyonlarımız için tıklayın.

Onboarding: İşe giren çalışanlarımız için şirkete adaptasyonlarını kolaylaştıracak ve PepsiCo prensipleri hakkında bilgi alabilecekleri oryantasyon kitleri ve broşürleri sağlanır. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza Onboarding Koçları atanır ve 6 aylık bir süreci beraber geçirerek şirkete uyum sürecinin en etkin biçimde yönetilmesi amaçlanır. İnsan Kaynakları tarafından yürütülen çalışan ve yönetici anketleriyle bu süreç takip edilir ve etkinliği ölçülür.

Pepsico Staj Başvurusu için buraya tıklayın