Philip Morris staj başvurusu yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda 2015 yılı için yayınlanan Philip Morris “Get Together” staj programının ilanını görebilirsiniz.

Philip Morris İşe Alım Süreci

Philip Morris/Sabancı olarak farklı özelliklere ve bakış açılarına sahip kişileri bir zenginlik olarak kabul ediyor, her zaman aramızda görmek istiyoruz.

Pozisyonlara göre farklılık gösteren işe alım sürecimizin temelini, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk oluşturuyor. Her pozisyon için gerekli olan yetkinlikler, teknik bilgiler ve motivasyon ayrıca değerlendiriliyor. Teknik pozisyonlar dışında, üniversiteden mezun olunan bölüm veya not ortalamaları dikkate alınmıyor. Yurt dışı veya yurt içinde farklı şehirlerde çalışmaya açık olmak ise global bir şirket olmamız nedeniyle önem taşıyor.

Birbirimizi en iyi şekilde tanımaya odaklı işe alım sürecimizde değerlendirme yaparken, yetkinlik bazlı mülakata ek olarak zaman zaman yetenek testleri, İngilizce testleri, kişilik envanterleri, grup çalışmaları ve simülasyonlar kullanıyoruz.

philip-morris-staj-basvurusu-2015

Philip Morris staj başvurusu ve yayındaki staj ilanları için buraya tıklayın!

staj-basvurusu-2015