Philip MorrisSA şirketine staj başvurusu yapmak isterseniz, 2015 yılı için yayınlanan ilanın detaylarını ve başvuru bilgilerini sayfamızda görebilir, vereceğimiz link üzerinden staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

Philip Morris Sa Genel Bilgiler

Global tütün şirketi Philip Morris International olarak ilk sigaralarımızı 1854 yılında, Londra’nın Bond Caddesi’nde mütevazı bir dükkânda satmaya başladık. 160’ı aşkın ülkede, 30 farklı markayla 77 binden fazla kişiye istihdam sağlayan şirketimiz bünyesinde bugün, 100’ün üzerinde milletten çalışan bulunuyor ve 80’den fazla dil konuşuluyor.

Philip MorrisSA Staj Başvurusu ve Staj Programları

Üniversite eğitimine devam ederken gerçek bir iş deneyimi yaşama fırsatı sunan PREP Programı için öğrenciler yaz döneminde (Temmuz-Eylül) 2-3 ay süre ile aramızda oluyorlar. PREP programı için lisans 3. sınıf veya master 1. sınıf öğrencilerini tercih ediyoruz. Tüm PREP’lerimiz, işe başladıkları andan itibaren yanlarında olan koçlarının yönlendirmesiyle günlük iş sorumluluklarının yanı sıra bir de proje sorumluluğu üstleniyorlar. Staj döneminin sonunda hem projelerini hem de Philip Morris / Sabancı’da öğrendiklerini şirket üst yönetimine sunma fırsatı bulan PREP’lerimiz; uluslararası bir ortamda bir “koç” desteği ile özel proje hazırlama imkânı, düzenli değerlendirme ve geri bildirim seansları ve mezuniyet sonrası iş fırsatı elde ediyorlar.

PREP Programının yanı sıra, şirketimizin ihtiyaçları doğrultusunda kış döneminde de üniversite eğitimine devam eden öğrencilere Staj veya Part-Time çalışma olanakları sunulmaktadır.

Philip MorrisSa Staj başvurusu yapmak ve yayındaki staj ilanını görmek için buraya tıklayın

staj-basvurusu-2015