En büyük denetim – finans şirketlerinden biri olan PWC için staj başvurusu yapmak isterseniz, bu sayfamızda detayları görebilirsiniz.

PwC, tüm dünyada en üst düzey sektör uzmanlığı ile sunduğu denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri ile müşterilerine aradıkları değeri katar.

157 ülke 195.000’i aşkın çalışanı ile PwC yeni bir yaklaşım ve pratik tavsiyeler üretmek üzere müşterileri ile düşünce, deneyim ve çözüm önerilerini paylaşır.

PwC 1981’den bugüne faaliyet gösterdiği Türkiye’de, İstanbul’da iki, Ankara’da, Bursa’da ve İzmir’de birer ofis olmak üzere toplam 5 ofiste, yaklaşık 1.400 kişilik profesyonel kadrosu ile Türk iş dünyasının aradığı değeri yaratmak için hizmet sunmaktadır.

PwC Business Class her departmana göre farklılık göstermektedir. Denetim departmanımız için yaz ve kış staj programı olmak üzere iki dönem stajyer alımı yapılmaktadır. Vergi Denetimi, Danışmanlık departmanlarımız ve Destek Birimlerimiz için sene içinde ihtiyaca bağlı stajyer alımı gerçekleştirmektedir. Bu departmanlarda staj için spesifik bir dönem olmayıp, sene içinde her dönem stajyer alımı söz konusu olmaktadır.

Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa ofislerimizde staj olanağı bulunmaktadır.

Kimler başvuruda bulunabilir?

  • Denetim (Assurance), Vergi (Tax) Bölümleri: Üniversitelerin İİBF bölümleri 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve MBA öğrencileri tercih edilmektedir.
  • Danışmanlık (Advisory), Sistem ve Süreç Denetimi (RAS) Bölümleri: Üniversitelerin İİBF bölümleri veya Endüstri, Bilgisayar, İşletme, Elektrik Elektronik Mühendisliği, MIS bölümleri 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve MBA öğrencileri tercih edilmektedir.
  • Destek Birimleri: GTS (Bilgi Teknolojileri), İnsan Kaynakları, Muhasebe ve Finans, İş Geliştirme, Pazarlama ve İletişim, İdari İşler Departmanlarımıza üniversitelerin ilgili bölümlerinde halen eğitimine devam etmekte olan 3. veya 4. sınıf öğrenciler tercih edilmektedir.

PWC Staj Başvurusu Süreci

Şirketimize staj başvurusunda bulunmak isteyen üniversitelerin 3. veya 4. sınıfında okuyan adaylar tüm sene boyunca Online başvuruda bulunabilirler. Yeni oluşturduğunuz formu doldurduktan ve sisteme gönderdikten sonraki 1-2 gün içerisinde size bir teşekkür mesajı sistem tarafından otomatik olarak gönderilecektir. Bu bildirim mesajı başvuru formunuzun sisteme başarı ile ulaştığını konfirme etmektedir.

Daha önceki staj başvuru dönemlerinde Online form doldurduysanız, 2014-2015 dönemi staj başvurusu için yeni bir kullanıcı ismi ile yeni bir form oluşturmanız gerekmektedir. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz İnsan Kaynakları Ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Denetim departmanımız için kış dönemi staj başvuruları Kasım ve Aralık aylarında, yaz dönemi staj başvuruları Mayıs ve Haziran aylarında yapılır. Değerlendirmeler bu ayı takip eden süre içerisinde yapılarak olumlu/olumsuz tüm adaylara geri dönüş yapılmaktadır.

PWC Staj Başvurusu ve PWC staj ilanlarını görmek için buraya tıklayın.